Yeni Honda Neo Sports Cafe Racer!

Yeni Model Yazar: Alper Baycan

Yeni Honda Neo Sports Cafe Racer!

EICMA Fuarı yaklaştıkça firmalar, yeni modellerine yönelik bilmece gibi videolar ortaya çıkarmaya devam ediyor. Şimdi sırada yeni Honda Neo Sports Cafe Racer var.

Gizemli NSC Projesi yani Honda Neo Sport Cafe Racer, yayınlanan videosundaki “Yeni bir nesil geliyor” ifadeleriyle ve isminden de anlaşılacağı gibi klasik ve nostaljik bir soluk ile seçilen ismiyle pek çok şey çağrıştırmayı başarıyor. 

Yeni Honda Neo Sports Cafe Racer! 1. İçerik Fotoğrafı

Yeni Honda Neo Sports Cafe Racer! 2. İçerik Fotoğrafı

Toplam 30 saniye süren videoda, Japon el ustalığı hissettirilmeye çalışılmış. Ayrıca videonun sonunda yer alan 6 Kasım tarihi de EICMA 2017 Fuarı’nın hemen öncesine atıfta bulunuyor. Yine videonun sonunda motosikletin bir anlık silüetini görebiliyoruz. 

Yeni Honda Neo Sports Cafe Racer! 3. İçerik Fotoğrafı
2018 Honda CB650F

Yeni Honda Neo Sports Cafe Racer! 4. İçerik Fotoğrafı

2018 Honda CB650F ve 2018 Honda CBR650F 

Bazı spekülasyonlara göre Neo Sports Cafe, Ağustos ayı gibi Amerika’da ortaya çıkan güncellenmiş Honda CB650F modeli platformu temellerine dayanacak. Yeni Honda motosikletlerinin serisi, 24 Ekim’de Tokyo’da ve ardından Kasım ayının başında Avrupa için EICMA Milano Fuarı’nda duyurulacak. Honda CB650F modelin, Naked CB650F ve üniformalı CBR650F olarak piyasaya iki versiyon ile gireceği belirtiliyor. 

Yeni Honda Neo Sports Cafe Racer! 5. İçerik Fotoğrafı
    
Ortaya çıkan videoya göre ise Honda’nın Japon ustalarından klasik bir model geleceğe benziyor. Honda tarafından, Neo Sport Cafe Racer hakkında 6 Kasım tarihinden önce başka bir video ya da bilgi paylaşımı da olabilir, bekleyelim ve görelim.

Honda Neo Sports Cafe Racer Videosu: 

YORUMLAR