in

Yeni Rx1i Evo ile Yolun İzini Sür!

Yazar: Motoron

Mondial, enduro ailesinin yeni üyesiRX1i Evo’yi motosiklet severler ile buluşturdu. Şık ve zarif yapısı ile kullanıcısına sürüş keyfini yaşatmayı hedefleyen RX1i Evo, yeni başlayanlara A1 sınıfı motosiklet ehliyeti ile kullanabilme imkanı sunarak iddialı bir model olarak piyasa yerini aldı. 

 Endurosınıfında başlangıç yapmak isteyen sürücüleri düşünülerek geliştirilen RX1i Evo, 125 cc hacimli 4 valf enfeksiyonlu (EFI) motor yapısı, 8.500 d/d’da7,6 kW maksimum güç üreten motor 6.000 d/d’da 9,6Nm maksimum tork kullanıma sunuyor.Ayrıca kombine fren sistemi (CBS), genişletilmiş arka port çantalar, LCD ekran göstergesi başta olmak üzere birçok özellik RX1i Evo’da standart donanımlar arasında kullanıcısına sunuluyor.

RX1 Evo’da, sürücülerini düşünerek tasarlandığı, gösterge panelinin sağ tarafına konumlandırılan USB girişi ile yolculuk anında navigasyon cihazını ve cep telefonunu sarj edebilme imkanı sağlıyor. Ön ve arka aydınlatmaları ile gece sürüşlerinde de fark edilirliğini üst seviyeye çıkartırken, 14,5 litre kapasiteli yakıt hacmi ile de kesintisiz uzun yol  sürüşleri sağlıyor. Euro 4 normlarına uygun düşük emisyonlu egzoz yapısı özelliğine de sahip RX1i Evo, egzoz üzerinde bulunan dekoratif koruma kapağı ile de egzozdan gelen ısının artçıyı rahatsız etmesini engellemiştir. Rx1i Evo turuncu ve kırmızı olmak üzere iki fark seçeneği sunuyor.

 Hafta içi seni trafikten kurtarsın ya da hafta sonu seninle küçük kaçamaklara gelsin istiyorsan: RX1 Evo ‘dan başkasına bakmana gerek yok.

Detaylı bilgi için www.mondialmotor.com 

Ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

2018 BMW F850 GS Lansmanı İçin İspanya’daydık!

Peugeot Speedfight 4 İncelemesi

REKLAM