Yeni Tissot T-Touch Expert Solar!

Çeşitli Yazar: Ahmet TEZCAN

Yeni Tissot T-Touch Expert Solar!

Alanında çığır açan ilk dokunmatik saatin güneş enerjisi ile çalışan güncellenmiş versiyonu: yeni Tissot T-Touch Expert Solar.

Bir Adım İleride


Yeni Tissot T-Touch Expert Solar, alanında çığır açan ilk dokunmatik saatin güneş enerjisi ile çalışan güncellenmiş versiyonudur. Dokunmatik teknolojisiyle güneşin sınırsız enerjisini bir araya getiren bu öncü model, sayılar yerine rüzgârgülü içeren yeni bir bezele ve dakika göstergesinin üzerindeki Super-LumiNova® ok sayesinde çok daha kolay bir okunabilirliğe sahip. Bu sayede hem zaman hem de rota göstergelerini karanlıkta bile çok daha hızlı bir şekilde ayırt etmek mümkün.


Yeni Tissot T-Touch Expert Solar! 1. İçerik Fotoğrafı


 

Ek Faydalı Özellikler


Teknik başarılarının yanı sıra, yeni Tissot T-Touch Expert Solar’ın tasarımı da tarz sahibi ve farklı. Maceraseverler, modelin tırmanış ekipmanının üzerine giyerken kolaylık sağlayan ve ellerin serbest kalması gerektiği durumlarda sırt çantasına bağlanabilen deri Velcro kayışını; stil severler ise son derece şık tamamen siyah kauçuk kayışı çok beğenecekler. Günlük kullanım için oluşturulmuş 20 dokunmatik işlevsel fonksiyon ise herkesin hayatını kolaylaştıracak.


Yeni Tissot T-Touch Expert Solar! 2. İçerik Fotoğrafı


Tissot T-Touch Expert Solar'ın saat teknolojisini sonsuza dek değiştiren fonksiyonları arasında; gün ve haftaları gösteren sonsuz bir takvim, iki farklı alarm, iki farklı saat dilimi, bağıl basınç durumuyla birlikte hava tahmini, irtifa farkı ölçere sahip altimetre, turlu kronometre, seyir defterli bölme, pusula, zamanlayıcı, azimut, regatta fonksiyonu ve arka aydınlatma yer alıyor.


Özellikler


- İsviçre saati

- Batarya şarj göstergeli güneş enerjisi ile çalışan quartz makine

- Dokunmatik, çizilmeye karşı dayanıklı safir kristal ve yansıma önleyici kaplama

- Siyah PVD kaplamalı anti manyetik titanyum kasa

- 10 bara kadar basınca dayanıklı su geçirmezlik özelliği (100 m / 330 ft)

- Katlanabilir toka ve buton içeren lastik veya titanyum bant, deri veya kelebek toka ve butonlar içeren deri ve kumaş kayış

 

Tissot Hakkında


Tissot’u farklı kılan, markanın temelindeki İsviçrelilik ruhudur. Tissot logosundaki + İsviçre bayrağından alınmıştır ve saatçilerin 1853’ten beri gururla sergiledikleri kalite ve güvenilirliği simgeler. Yaratıcılığıyla tanınan marka, İsviçreli kimliğini koruyarak İsviçre’nin Jura Dağları’nda Le Locle’de faaliyetlerine devam etmektedir. Orijinal ve erişilebilir olan Tissot saatleri, hassas ve stilize parçalar yaratmak üzere özel materyaller kullanılarak, ileri fonksiyonellik ve incelikli tasarım detayları gözetilerek tasarlanmaktadır. Markanın yüksek kalibresi, defalarca takdir edilmiştir. Renkli geçmişi boyunca, Tissot MotoGPTM, FIM World Superbike, FIBA, AFL, RBS 6 Nations Rugby ve bisiklet, eskrim ve buz hokeyi Dünya Şampiyonaları’nda Resmi Saat Tutucu ve Sponsor olarak görev yapmıştır. Tüm dünyada 160’tan fazla ülkede saat satan Tissot, en büyük İsviçreli saat üreticisi ve distribütörü olan Swatch Group üyesidir. Öncü kreasyonlar tasarlamaya devam eden Tissot, “Gelenekten Gelen Yenilik” imzasına sadık kalmaktadır. www.tissot.ch

YORUMLAR