Yeni Triumph Tiger Sport Gün Yüzüne Çıktı

Yeni Model Yazar: Alişan Fidan

Yeni Triumph Tiger Sport Gün Yüzüne Çıktı

2016 model Tiger Sport’da yeni 1050cc motor, yeni elektronikler ve ayarlanabilen daha uzun bir ön cam standart olarak gelecek.

Bazı güncellemelerin gelmesi beklenen Tiger Sport’un 2016 modeli Triumph tarafından tanıtıldı.

Triumph’ın 2016 Speed Triple modelinde de kullanılacak olan en son teknolojiye sahip yeni 1050cc’lik sıralı üç silindirli motoru kullanılmış ve bu güncelleme sayesinde daha iyi tork değerleri ve yakıt ekonomisi hedeflenmiş.

Speed Triple’da olduğu gibi Tiger Sport modelinde de ride-by-wire sistemi, sürüş modları, çoklu seviyeli çekiş kontrol, ABS ve kaydırmalı debriyaj bulunacak.

Ayrıca cruise kontrol sistemi de eklenmiş.

Yeni <a href=Triumph Tiger Sport Gün Yüzüne Çıktı 1. İçerik Fotoğrafı" src="https://media.motoron.com.tr/habericerik/yeni-triumph-tiger-sport-gun-yuzune-cikti-foto-1.jpg" style="line-height: 1.231;">

Egzoz’da da biraz değişiklikler yapılmış ve daha sağlam tutuşa sahip ayak pegleri, ayarlanabilir ön cam ve yeni aynalar motosiklette yerini almış.

Renk kartelası da boş bırakılmamış. Mat siyah rengi eklenmiş. Eski gri renk aynı şekilde yerini korumaya devam ediyor.

Yeni Triumph Tiger Sport Gün Yüzüne Çıktı 2. İçerik Fotoğrafı


Tipik bir Triumph geleneği olan tam teknik özelliklerin, gücün ve tork değerleri gibi bilgilerin açıklanmaması sebebiyle tam teknik özelliklerden şu an için ne yazık ki haberdar değiliz.

YORUMLAR