in

Yeni Versiyonu ile HJC Spider-Man ve Iron-Man Konseptli Kask!

Yazar: İlker Genç

HJC, Marvel dünyasından yeni kask modelleri ile skalasını genişletmeye devam ediyor.

Bu kez, onurlandırılan yeni versiyonları ile Spider-Man ve Iron-Man…
Yeni Versiyonu ile HJC Spider-Man ve Iron-Man Konseptli Kask! 1. İçerik FotoğrafıHJC Kaskın son Marvel modelleri – Spider-Man ve Iron-Man
Yeni Versiyonu ile HJC Spider-Man ve Iron-Man Konseptli Kask! 2. İçerik FotoğrafıCars 3 Filmine Özel Tasarımlar
Çok değil Mayıs ayı gibi HJC, RPHA11 üzerinde Disney Pixar yapımı “Cars 3” filmindeki kahramanların renkleri ile tasarım kasklarını ortaya çıkarmıştı. Firmanın atakları devam ediyor.
Yeni Versiyonu ile HJC Spider-Man ve Iron-Man Konseptli Kask! 3. İçerik Fotoğrafı
Yeni Versiyonu ile HJC Spider-Man ve Iron-Man Konseptli Kask! 4. İçerik FotoğrafıFırlama Kahraman Deadpool’un HJC Kaskının TanıtımıYeni Versiyonu ile HJC Spider-Man ve Iron-Man Konseptli Kask! 5. İçerik FotoğrafıHJC Deadpool Kask
Yeni Versiyonu ile HJC Spider-Man ve Iron-Man Konseptli Kask! 6. İçerik Fotoğrafı
Yeni Versiyonu ile HJC Spider-Man ve Iron-Man Konseptli Kask! 7. İçerik FotoğrafıHJC Ghost Rider Kask
Deadpool, Ghost Rider ve Iron Man kahramanları da onurlandırılan kahramanlar arasında yer alıyor. Bu kez firma, “Spiderman Homecoming” (Örümcek Adam: Eve Dönüş) filminin 7 Temmuz’da vizyona girecek olması bahanesi ile yine özel bir kask ortaya çıkardı. Bu kask, firmanın ilk örümcek adamlı kaskı değil fakat en güncel versiyonu olma unvanını koruyor. 
Yeni Versiyonu ile HJC Spider-Man ve Iron-Man Konseptli Kask! 8. İçerik FotoğrafıHJC Spider-Man Son Versiyon Kaskı
45 senedir HJC tarafından en çok üretilen modeller arasında polikarbon özelliği ile CS-14 göze çarpıyor. 2017 koleksiyonu için, varisi CS-15, her zaman olduğu gibi makul bir fiyatla raflarda yerini almaya hazırlanıyor. İşte bu model, örümcek adam tasarımına temel olacak.
Yeni Versiyonu ile HJC Spider-Man ve Iron-Man Konseptli Kask! 9. İçerik FotoğrafıHJC Spider-Man Son Versiyon Kaskı (Füme renkli vizör ayrıca satılıyor)

CR-R3 model versiyonu da bulunan kask, örümcek adamın kostümünü andıran renkleri ile göz kamaştırıyor. Hem DOT (Amerika Zorunlu Kask Standartları) hem de ECE (Avrupa Ekonomik Topluluğu) sertifikaları ile CS-R3 Spider-Man Homecoming ve ECE sertifikası ile CS-15 Spider-Man Homecoming, filmin vizyona girmesi ile HJC bayilerinde bulunabilecek.
Yeni Versiyonu ile HJC Spider-Man ve Iron-Man Konseptli Kask! 10. İçerik Fotoğrafı
Ek olarak çeşitli geliştirmeler yaşamış olan bu kask, yeni polikarbon ve Nylex kumaş ile kaplanmış yeni iç kısım gibi özellikler sunuyor. Spider-Man motifli bu özel kask, UV işlem görmüş filtreli, çıkarılabilir vizöre ve anti-buğu özelliklerine sahip. 

Yeni Versiyonu ile HJC Spider-Man ve Iron-Man Konseptli Kask! 11. İçerik Fotoğrafı
Yeni Versiyonu ile HJC Spider-Man ve Iron-Man Konseptli Kask! 12. İçerik FotoğrafıBu arada Iron Man grafikleri ile zenginleştirilmiş, yeni filmindeki kostümünden esinlenen metalik özelliklere sahip RPHA 70 ST Iron Man Homecoming kaskı da Marvel serisindeli ürünler arasındaki yerini alacak. HJC markasının RPHA 70 ST modeli üzerinde motiflenmiş, Sport Touring için tasarlanmış olan bu kaskın, 2017 Sonbahar sonrası çıkması bekleniyor.
HJC’nin resmi lisanslı Marvel Grafik Kaskları arasında çokça sevilen agresif Deadpool ve motosiklet tutkunu Ghost Rider kahramanlarına ait özel tasarım kasklarının yanı sıra bu serinin içerisinde Spiderman Alpha11 Pro, Venom Alpha 11 Pro, The Punisher CL-17, Iron Man IS-17, Captain America CL-17, Avengers CL-XY II tasarımları da bulunuyor.

Ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

LS2 FF323 Burner Siyah-Kırmızı Kask

Shoei NXR Cluzel TC-3 Kask

REKLAM