Yılın İlk Günü, İlk Sürüş ve MadRun 2017!

Etkinlik Yazar: Özlem Köseoğlu

Yılın İlk Günü, İlk Sürüş ve MadRun 2017!

19 senedir geleneksel olarak OMM Derneği tarafından düzenlenen MadRun, farklı şehirlerde 1 Ocak 2017 günü gerçekleştirildi.

OMM Derneği tarafından, “Bir inanışa göre yılın ilk günü ne yaparsanız bütün yıl aynısını yaparmışsınız.” düşüncesine dayanarak İzmir, Adana, Balıkesir, İstanbul, Ankara, Aksaray, İskenderun, Mersin’in de içinde bulunduğu çeşitli şehirlerde 1 Ocak 2017 tarihinde MadRun yani “Çılgın Sürüş” düzenlendi.


Yılın İlk Günü, İlk Sürüş ve MadRun 2017! 1. İçerik Fotoğrafı


İzmir’de 40 motosiklet tutkunu ile gerçekleşen MadRun, sürücülerin Cumhuriyet Meydanı’nda toplanması ile başladı. Güneşli olmasına rağmen oldukça soğuk bir havada ama bir o kadar da sıcak atmosferde gerçekleşen MadRun’a katılan sürücülere, öncelikle bastırılan “MadRun 2017” stickerları dağıtıldı ve ardından güzergah paylaşımı yapıldı.


Yılın İlk Günü, İlk Sürüş ve MadRun 2017! 2. İçerik Fotoğrafı


2017 senesinin ilk gününde bu güzel organizasyon için bir araya gelen sürücüler, Mordoğan’da güzel sohbetler eşliğinde içilen sıcak çay ve kahve sonrasında her sene olduğu gibi hatıra fotoğrafı çektirmeyi de ihmal etmedi.  


Güzel sohbetler ve güzel temennilerle bir arada olmanın tadını çıkaran ekip, bir sonraki sene için sözleşmeyi de ihmal etmedi. 

YORUMLAR