Yolların Yeni Korsanı “Buccaneer 250i”

Çeşitli Yazar: Motoron

Yolların Yeni Korsanı “Buccaneer 250i”

Zamana meydan okuyan tasarımıyla, ilk bakışta tüm dikkatleri üzerine çeken “Buccaneer 250i” kendi segmentindeki farkını ortaya çıkartıyor.

Her sürüşte kendini iyi hissetmeni sağlayan efsane Buccaneer 250i; performansı, konforu ve şık tasarımı ile günden güne seni kendine bağlıyor. Otantik stile sahip Buccaneer 250i ile heyecan verici, rahat ve çevik yapısıyla emsalsiz yolculuklar yaşamaya hazır olun.

Buccaneer 250i’nin cafe racer tarzı 248,9 cc, 4 zamanlı, SOHC ve V-Twin silindir motor yapısı ile hayat buldu. Gücü ve mükemmel performansı bir arada kullanıcısına sunan Buccaneer 250i’nin her bir parçası en ince ayrıntısına kadar düşünülerek tasarlandı.

Buccaneer 250i’nin güçlü süspansiyon yapısı, yolculukları yorucu kılan titreşimleri ortadan kaldırarak, sana konforu en üst seviyede yaşatıyor.

Siyah rengi ile asilliği, dizaynı ile şıklığı tek bir gövdede birleştiren Buccaneer 250i, yuvarlak hatlara sahip ön/arka far yapısı ve çarpıcı görünümü ile geçtiğin yerlerde iz bırakacaksın. Seni ve yaşam şeklini yansıtan, benzersiz bir motosiklet hayal eden sürücülerdensen Mondial Buccaneer 250i senin için en doğru model olacak.

YORUMLAR