Zandona 5747 Göğüs Ve Sırt Koruma

Çeşitli Yazar: Özlem Köseoğlu

Zandona 5747 Göğüs Ve Sırt Koruma

Hava sıcakta olsa korumalarımızdan asla vaz geçmiyoruz.

Hikayesi 1985 senesinde başlayan başarılı İtalyan Zandona firmasının koruma ürünleri arasında, bel, sırt, göğüs, göğüs kemiği, kalça korumaları, korumalı ceketler, şortlar ve boyun desteği korumaları bulunuyor. Misyonu, tutkuları korumak olan firmanın 5747 Göğüs ve Sırt Koruma ürününün, yüksek kalitede darbe emici poliüretan plakası, anti-bakteriyel havadar file yapısı ile yelek gibi giyilebilir sırtlık ve göğüs koruması bulunmaktadır.

Fermuarlı kapaması ile giyilebilme kolaylığına sahip olan Zandona Göğüs ve Sırt Koruma, “AB Standartlarında Omurga ve Sırt İçin Yüksek Seviyede Koruma” yı ifade eden CE onaylı EN1621-2 Lev.2 arka koruyucu ve CE onaylı “Sürücüyü Taş ve Döküntü Etkilerine Karşı Zırh Koruma” anlamına gelen EN14021 sertifikalı göğüs koruyucudan oluşmaktadır.

İleri teknoloji ile üretilmiş malzemesi, sürücünün omurga ve böbrek kısımlarında koruma sağlar. Bu özel ürün, koruma ve havalandırma özelliklerinin yanı sıra omurganın doğal hareketlerine uyum ve mükemmel destek sağlayarak sürücünün rahatlığından ödün vermemesini sağlar.

Fiyat: 875,00 TL

Ürünü İncelemek İçin Tıklayınız.

YORUMLAR