in

Zillers Garage, Özel Üretim BMW R Nine T Motosikletini Tanıttı

Son metal bükücü Zillers Garage, daha önce de üzerinde çalıştıkları R nineT’ye bu sefer harika bir dokunuşta bulundu. Modern klasiğin orijinal formunun üzerine çarşaf gibi kusursuz bir alüminyumla kaplayan Moskova merkezli ekip, motosikleti daha da geçmişe götürdü.

Zillers Garage R Nine T

Motosikletin kıvrımlı şekli göz alıcı olsa da projede entegre dönüş sinyalleri, özel tekerlekler, modifiye edilmiş kontroller, gövde perçinleri ve yeni R18’de harika görünen klasik BMW beyazı çizgileriyle gibi güzel detaylara sahip. Zillers garaj, düşük profilli bir siluet elde etmek için motosiklete bir hava süspansiyonu da eklemiş. Bu da alüminyum grenajın göbeğini çalışır halde değilken yerden sadece birkaç milimetre yukarıda olacak hâle getirmiş. Ek olarak, ön lastiğin daha büyük olması da R nineT’nin varlığını daha da heybetli kılmış ve yeni geniş grenaj ile geleneksel ince yapılı burun arasındaki dengeyi sağlamış.

Zillers Garage R Nine T

Performans tarafında Zillers 1,170 cc’lik boxer motoru öylece bırakmış ama özel bir egzoz eklemesinde bulunmuş. Yeni sistem yalnızca 110 beygir gücündeki motoru gözler önüne sermiyor; motosikletin arkasındaki tek taraflı maşayı da ortaya çıkarmış. Yükseltilmiş Brembo frenler, bu iri motosikletin çabucak hız kesmesine yardımcı olurken kayan kuyruk bölümü elektronik kontrollere ve cihaz şarj etmek için konan bir USB soketine erişim sağlıyor.

Ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Vyrus Aylen 998 Duyuruldu

Teknik >km? (Teknik büyüktür km? ) Metehan Yılmaz.

REKLAM