BİLGİ GARAGE Katıldığım Bölümü İzleyebilirsiniz

Sektörel Yazar: Pervin Ozulu

BİLGİ GARAGE Katıldığım Bölümü İzleyebilirsiniz

8 Kasım Pazar 2015 tarihinde Motoron Dergisi Yazarı olarak katıldığım Bilgi Garage Programın videosu artık motosiklet severler için “Riders of Bilgi” kanalında youtube’da.

“Bilgi Garage” BİLGİ Üniversitesi İletişim Fakültesi ve Riders Of Bilgi işbirliğiyle hazırlanan bir motosiklet programıdır.


Ülkemizde Motosiklet camiasında büyük bir eksiği olarak gördüğüm böyle çalışmaları sonuna kadar destekliyorum, yardımcı olmak isterim.


Tüm ekibin başarıların devamını diliyorum.

 

Türkiye’nin bu ilk üniversite motosiklet kulübü 2013 Ağustos ayında kurulmuştur.

 

BİLGİ GARAGE Katıldığım Bölümü İzleyebilirsiniz 1. İçerik FotoğrafıKonuk olarak katılmak ve kadın sürücüleri temsil etme fırsatı yakaladığım için hem İlayda Yağmur Yılmaz ile beraber olduğum için çok mutlu oldum.


Konuk olarak katıldığımız programı canlı izleme fırsatı bulamayanlar için tüm ayrıntısıyla güzel bir video hazırlandı. Emeği geçen herkese teşekkür ederim.

 


https://www.youtube.com/watch?v=MfxC9MKekn0

 

 

İlayda ile beraber konuk olmak beni çok sevindirdi, program tahmin ettiğim gibi çok keyifli geçti, hatta süresi az bile geldi diyebilirim. Motosikleti ilgilendiren konular hakkında söyleşi ve sohbetler yapmak için sanırım ne kadar vakit ayırsak az gelir.

 

Keyifli seyirler dilerim.

 

BİLGİ GARAGE Katıldığım Bölümü İzleyebilirsiniz 2. İçerik Fotoğrafı


 

YORUMLAR