Ducati, İki Yeni Scrambler Tanıttı!

Yeni Model Yazar: Ahmet TEZCAN

Ducati, İki Yeni Scrambler Tanıttı!

Ducati, 16 Kasım 2015 Pazartesi günü gerçekleştirdiği çevrim içi yayınında Flat Track Pro ve Sixty2 isimlerini verdiği iki yeni Scrambler tanıttı.

Ducati'nin, EICMA fuarından 3 gün önce 16 Kasım 2015 Pazartesi günü yeni modellerini canlı yayın ile tanıtacağını duyurmuştuk. Gerçekleşen yayında Ducati, Flat Track Pro ve Sixty2 isimlerinde iki yeni Scrambler modeli tanıttı.Ducati Scrambler Flat Track Pro


Ducati, İki Yeni Scrambler Tanıttı! 1. İçerik Fotoğrafı


Yukarıda görseli yer alan model yeni Scrambler Flat Track Pro. Özel bir dizayna, seleye, yan panellere, tam gaz egzoza ve 803cc'lik bir motora sahip. Bu yeni model, Scrambler ailesinin en sportif üyesi.


Ducati, İki Yeni Scrambler Tanıttı! 2. İçerik Fotoğrafı


Ducati Scrambler Sixty2


Ducati, İki Yeni Scrambler Tanıttı! 3. İçerik Fotoğrafı


Yukarıda görseli yer alan model ise Scrambler Sixty2. Ducati, hipster motosikleti olarak nitelendirilen Sixty2 ile genç sürücülere hitap etmeyi amaçlıyor. Ayrıca Ducati, 7,995 $'lık fiyatı etiketine sahip olan Sixty2 ile şirkette büyüme yakalamak istiyor; bu fiyat ile bu amaca ulaşmak biraz zor olacak gibi.


Ducati, İki Yeni Scrambler Tanıttı! 4. İçerik Fotoğrafı


Basit Scrambler şasisine sahip olan Sixty2, 41 beygir gücünde 399cc'lik hava soğutmalı V-ikiz motora sahip. Motorun çap x stroke oranı ise şöyle: 72mm x 49mm. 803cc'lik modellerde bu oran: 88mm x 66mm. Sixty2'nun kuru ağırlığı ise 166.9 kg.

YORUMLAR