Ducati, 'Revolution' Adlı Scrambler Sixty2 Custom Modelini Tanıttı!

Custom Yazar: Ahmet TEZCAN

Ducati, 'Revolution' Adlı Scrambler Sixty2 Custom Modelini Tanıttı!

Ducati, Officine Mermaid tarafından tasarlanan ve Verona Motor Bike Expo'da görücüye çıkacak olan 'Revolution' adlı Scrambler Sixty2 konseptini tanıttı.

Ducati, Milan merkezli Officine Mermaid adlı custom üreticisi tarafından geliştirilen bobber tarzı Scrambler Sixty2 custom modelini tanıttı. Peace Sixty2 ve Artika custom modelleri ile birlikte tanıtılan Revolution Scrambler, Verona Motor Bike Expo'da görücüye çıkacak.


Ducati, 'Revolution' Adlı Scrambler Sixty2 Custom Modelini Tanıttı! 1. İçerik Fotoğrafı


Revolution, custom demir çatal halkalar, plakalık ve deri tek kişilik sele gibi özellikler sunuyor. Scrambler Sixty'nun standart 18 inçlik arka jantı çıkarılmış ve ön janta eş 17 inçlik bir jant takılmış, triger kayışı kapağı gibi gereksiz parçalar da çıkarılmış. Diğer özellikler ise şöyle: sarılmış bir egzoz ve simsiyah renk şemasını dengeleyecek altın pin şeritleme.


Ducati, 'Revolution' Adlı Scrambler Sixty2 Custom Modelini Tanıttı! 2. İçerik Fotoğrafı


Office Mermaid kurucusu Dario Mastroianni, Sixty2'ya yaptıkları nefes kesici değişiklikleri anlatmak için bu custom modeli "Revolution (devrim)" olarak adlandırmış. Ducati, motosiklete işlenen 68 motifinin ne ifade ettiğini açıklamadı fakat bu sayı, Ducati'nin Scrambler 250 ve 350 serilerinin ikincisini duyurduğu yıla ithaf edilmiş olabilir.


Ducati, 'Revolution' Adlı Scrambler Sixty2 Custom Modelini Tanıttı! 3. İçerik Fotoğrafı


YORUMLAR