Dünya Ducati Haftası 2014 start aldı.

Etkinlik Yazar: Teoman Cem Katoğlu

 Dünya Ducati Haftası 2014 start aldı.

Daima eğlenmek ve parti yapmak için iyi bir fırsat sunan bu etkinlikte Ducati, 7. versiyona adeta bir “destan” gibi bir kutlama ile girmek için hazırlanıyor.

İlk dünya Ducati haftası 1998’de Ducati’nin dünya çapında ünlenmesini sağlayan motorseverler sayesinde gerçekleşmişti. Daima eğlenmek ve parti yapmak için iyi bir fırsat sunan bu etkinlikte Ducati, 7. versiyona adeta bir “destan” gibi bir kutlama ile girmek için hazırlanıyor.
  Dünya Ducati Haftası 2014 start aldı. 1. İçerik Fotoğrafı
En son 2010’da yapılmış olan son versiyonda yer alanların anıları hala kalplerde yaşarken, etkinliğin tarihi evi sayılan Misano Pist dolup taşmıştı. Pistler, şovlar, sürücüler, yarışlar, müziklerle ve dünyanın dört bir yanından gelen motorlar ve motorcular ile yalnızca pist değil, bütün Romagna Riviera’sı dört gün boyunca adeta bir “kızıl gezegen”e dönüşmüştü.
 
WDW’de yer almak demek, çok kapsamlı bir etkinlikte yer almak ve aynı zamanda dünyanın dört bir yanından gelen diğer binlerce Ducati’ci ile unutulmaz bir tecrübe yaşamak anlamına geliyor.  WDW 2014 geri sayımı başladı bile, Ducaticiler, gözünüz kulağınız bu etkinlikte olsun.

YORUMLAR