Honda 150SS Racer Consept Gerçeğe mi Dönüşüyor?

Yeni Model Yazar: Alper Baycan

Honda 150SS Racer Consept Gerçeğe mi Dönüşüyor?

Tayland’ın başkenti'nde gerçekleşen Uluslararası Bangkok Motor Show’da ortaya çıkan Honda 150SS Concept modelin üretime gireceği haberleri ortaya çıktı.

Mart ayının sonunda gerçekleşen Uluslararası Bangkok Motor Show’da kendini gösteren “Gelecekten Gelen” Honda 150ss Consept model, karbon fiber jantları, fütüristik ve şık tasarımı ile oldukça ilgi çekmeyi başarmıştı.  

Honda 150SS Racer Consept Gerçeğe mi Dönüşüyor?  1. İçerik Fotoğrafı

Honda 150SS Racer Consept Gerçeğe mi Dönüşüyor?  2. İçerik Fotoğrafı

Fuarda ortaya çıkan model için firma tarafından teknik detaylar, tam olarak netleştirilmemişti. Ve yine aynı şekilde kafalarda soru işaretleri ile sadece konsept olarak mı kalacağı yoksa üretime girecek bir model mi olacağı kesin olarak belirtilmemişti.

Honda 150SS Racer Consept Gerçeğe mi Dönüşüyor?  3. İçerik Fotoğrafı

Honda 150SS Racer Consept Gerçeğe mi Dönüşüyor?  4. İçerik Fotoğrafı

Bazı haberlere göre modelin, Tayland ve Endonezya piyasası için tasarlandığı belirtiliyordu fakat bir diğer taraftan da su soğutmalı, 150 cc tek silindir motora sahip modelin modern stilinin, Avrupa’ya da göz kırpan çekici bir yönü olduğu hissediliyordu. 

Honda 150SS Racer Consept Gerçeğe mi Dönüşüyor?  5. İçerik Fotoğrafı

Honda 150SS Racer Consept Gerçeğe mi Dönüşüyor?  6. İçerik Fotoğrafı

Tüm bu haberlerden sonra yakın zamanda Honda 150SS Racer Concept’in üretim versiyonu olduğu söylenen bir motosiklet, Endonezya’da ticari bir reklam filmi çekilirken görüntülendi.

Bakalım Honda 150SS Concept, üretim modeli olarak ortaya ne zaman çıkacak? Üretim modeli olarak piyasaya sürülecek olursa , Avrupa için geçerli olacak mı? Seri üretime girerse hangi isimle ortaya çıkacak? Tüm bu soruların cevapları ile üretime hazır olduğu hissedilen model için Honda’nın yakınlarda bir açıklama paylaşması bekleniyor. 

YORUMLAR