KYMCO

Yeni Model Yazar: Sanço Panço

KYMCO

Kymco’da önemli model yenilemeleri ve yeni bir model var. X-Town 300 modeli tamamen yeni ürettikleri bir ürün. Downtown’ı da allayıp pullamışlar, 350cc yapmışlar, oldukça ilgi çekici görünüyordu.

X-Town 300


Tamamen yeniden ele alınan bir motosiklet olan X-Town’da ön arka 14 inç jantlar kullanılmış. Maksi-skuter sınıfına yakışır büyüklükte (aks aralığı 1.540mm) bir motosiklet yapmışlar. Çelik boru şasi daha güçlendirilerek motorun daha stabil olması sağlanmış. Önde 37 mm’lik çatallar, arkada ise 5 farklı sertliğe ayarlanabilen çift amortisör kullanılmış.185 kg ağırlığındaki aracın motor gücü 23,2 beygir, Euro 4 uyumlu, 12,5 litrelik yakıt kapasitesi var. Fren sistemi ön-arka kombine çalışacak biçimde tasarlanmış, Bosch’un da ABS sistemini kullanmışlar.


KYMCO 1. İçerik FotoğrafıSele altına iki tam kask sığabilecek gibi görünüyor. Gösterge biraz eski kılıklı görünse de motorun havasını beğendik. 5.150 euro Avrupa fiyatı ile çıkacak motorun bizde ÖTV kıskacına takılıyor oluşu fiyatı yükseltebilir. Motorun 125’liği de mevcut.KYMCO 2. İçerik Fotoğrafı


YORUMLAR