Marc Marquez ve Allianz Sigorta İşbirliği!

MotoGP Yazar: Can Deniz

Marc Marquez ve Allianz Sigorta İşbirliği!

Marc Marquez’den Allianz Junior Motor Kampı geri döndü.

Allianz Sigorta ve Marc Marquez’in işbirliği ile üçüncüsü gerçekleşecek olan Allianz Junior Motor Kampı’ndan, 10 ile 13 yaş aralığında 20 çocuk faydalanabilecek. Seçilen çocuklar, Marc’ın ve takımının eşsiz motor sürüş deneyiminden faydalanabilecekler. Kampın amacı, 10-13 yaşında motosikleti seven ve sürmeyi öğrenmeye meraklı çocuklara off-road arazi tecrübesinden keyif almalarına yardımcı olmak. 

Marc Marquez ve Allianz Sigorta İşbirliği! 1. İçerik Fotoğrafı
Allianz Junior Motor Camp 2016

Kampın Yöneticisi Marc Marquez, programın içeriğini Moto2 Dünya Şampiyonu kardeşi Alex Marquez, eski İspanya Dünya Şampiyonu iş ve antrenman arkadaşı Jose Luis Martinez ve motocross sürücüsü Nil Arcarons ile oluşturmuş. 

Marc Marquez ve Allianz Sigorta İşbirliği! 2. İçerik Fotoğrafı
Allianz Junior Motor Camp 2016

Kampın hedeflerinden birisi de katılımcıların, motocross ve flat track’te üstün körü motosiklet kullanma tekniklerini geliştirmek. Fakat en önemlisi de motosiklet tutkusunu paylaşan ve dünyanın heryerinden gelen çocukların yeni arkadaşlıklar kurmasına ön ayak olmak.

Marc Marquez ve Allianz Sigorta İşbirliği! 3. İçerik Fotoğrafı
Allianz Junior Motor Camp 2016

Eğitmen ekibi, tüm masrafları ödenecek olan refakatçisi ile kampa katılacak 20 çocuğu seçmede görevlendirilecek. 

Marc Marquez ve Allianz Sigorta İşbirliği! 4. İçerik Fotoğrafı
Allianz Junior Motor Camp 2016

Katılacak olan çocukların ne kadar şanslı olduklarını belirtmeye bile gerek yok. Şimdiye kadar 60 Grand Prix galibiyeti ve 5 kez Dünya Şampiyonluğu bulunan Marc Marquez ve ekibinden eğitim almak, genç çocuklar için paha biçilemez bir tecrübe olacak.

Allianz Junior Motor Camp 2016 Videosu:

YORUMLAR