Motoron Dergisi

Çeşitli Yazar: Özlem Köseoğlu

Motoron Dergisi

Motosiklet sektöründe önemli bir yeri bulunan Motoron Dergisi, sektör içerisindeki yenilikleri ve gelişmeleri takip edip aktarmakla kalmayıp aynı zamanda da firmalarla ve uzmanlarla röportajlar gerçekleştirerek güncel haberleri okuyucularına iletmektedir.

Daha önceki aylardan almayı atladığınız Motoron Dergisi için ya da abone olmak için online siparişte bulunabilirsiniz. Birbirinden özel seçenekleri ile Motoron Dergisi’nin abonelik alternatiflerine göz atalım: Bikers Dream Mini Lastik Pompası ile 1 senelik Motoron Dergisi Abonelik 279 TL, Bileği Bükmek II ve Motosiklet Üzerinde Hayat Kurtaran 100 Strateji Kitabı ile 1 yıllık abonelik 160 TL, California Superbike School (CSS) T-Shirt hediyesi ile 1 senelik abonelik 146,45 TL yerine %19 indirim ile 119 TL, Bileği Bükmek II Kitabı ile 1 senelik abonelik 181,80 TL yerine % 24 indirimli fiyatı 139 TL, SXP Halat Kilit Hediyesi ile 1 senelik 171,70 TL yerine % 31 indirimli olarak 119 TL. Motosiklet dünyasının nabzını, bir adım önde güncel olarak tutmaya devam ediyoruz.

Motoron Dergisi 1. İçerik Fotoğrafı

Motoron Dergisi 2. İçerik Fotoğrafı

Siz de bizlerle beraber sektörde olup bitenden haberdar olmak ve takipte kalmak için bizi ve yayınlarımızı takip etmeye devam edebilirsiniz.


Motoron Dergisi 3. İçerik Fotoğrafı


Motoron Dergisi Abonelik Bilgileri İçin Tıklayınız
Motoron Dergisi 4. İçerik Fotoğrafı


Motoron Dergisi Sayılarına Ulaşmak İçin TıklayınızYORUMLAR