MV Agusta Brutale Corsa

Yeni Model Yazar: Motoron

MV Agusta Brutale Corsa

İtalyan firmanın yeni eseri Brutale Corsa için ilk söylenecek 3 kelime: Adrenalin, performans ve güç. Az sayıda ve özenle üretilecek olan Brutale Corsa daha önce ötesine geçilmemiş sınırları aşıyor ve böylece yepyeni bir boyut yaratıyor.

1078 cc sıralı 4 silindirli motorunun sağladığı, 11.900 devir/dk'de 158 beygir ve 10.100 devir/dk'de 100Nm tork ile sahip olduğu bu gücü kendisine bakıldığı anda anlatıyor. Üst düzey kalitedeki parçalar ve görsel detaylara gösterilmiş olağan dışı dikkatle motorundan olduğu kadar duruşundan da bahsettiyor.

Ultra hafif jantlarının ve tamamen ayarlanabilir 43 mm'lik Öhlins süspansiyonlarının sürüş sırasında getirdiği yararlar apaçık ortaya çıkarken bu model için özel olarak üretilen gidon, parlak siyah renge boyanmış şasi, elde dikilmiş sürücü ve yolcu selesi ve daha bir çok “özel”lik yeni Brutale Corsa'da.

Bu motosiklet için ayrıca özel olarak üretilen bir depo koruması mevcutken spor plakalık, karbon fiber ön ve arka çamurluklar üzerinde de MV Agusta Corse logosu bulunuyor. Önde 320 mm'lik çift disk ve Brembo 4 pistonlu radyal monoblok kaliper arkada ise 4 pistonlu monoblok Nissin kaliper ve 210 mm'lik tek diskin yer aldığı motosikletin maksimum hızı ise 265 km/s.

YORUMLAR