in

Maceracı Harley: Carducci SC3 Adventure

Yazar: Motoron

Kaliforniya’daki mağazalarında Carducci ekibi, standart Harley Davidson’ları alıp arazide kullanmaya uygun motosikletler haline getiriyor.

Motosiklet hiç şüphesiz özgürlüğün en büyük sembollerinden biri olmuştur. Özgürlük kelimesinin geçtiği bir yerde muhakkak bir motosiklet görseli bulunur ve bu görsel de genellikle bir Harley Davidson silüeti olur. Ancak dışarıdan böyle gözükse de motosiklet dünyasının içerisinde olanlar veya konuyla ilgili az çok bilgiye sahip olanlar, bir Harley Davidson için özgürlüğün temiz, engebesiz, asfalt bir “açık yol” olduğu sürece var olduğunu bilir.

 

İşte bu sebepten olsa gerek Kaliforniya’lı ekip 1993-2003 model H-D 1200 veya 883 Sportster’ları alıp SC3 Adventure adında bir arazi canavarına dönüştürüyor. İhtiyaçları olan tek şey ise yalnızca motosikletin kendisi! Geri kalan arka salıncak, depo, koruma demiri, karter koruması, ayak kontrolleri gibi her türlü parçayı onlar temin ediyor.Yaptıkları işlem sonucunda ise klasik halinde garaja verdiğiniz Harley’inizi, yola çıkabilen bir arazi motosikleti olarak geri alıyorsunuz

Ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

MV Agusta Brutale Corsa

2013 Bimota DB11 VLX: Biri Supercharger mı dedi?

REKLAM