S410 Sürgülü Çanta El Arabası

Çeşitli Yazar: Motoron

S410 Sürgülü Çanta El Arabası

Givi’nin ürettiği bu ürün ile artık arka çantalarınızı seyahat sırasında yanınızda çok kolayca taşıyabilirsiniz!

Monokey Givi ya da Kappa çantanız var ve yolculuk sırasında çantayı yerinden söküp taşımasının zor olduğu ile ilgili şikayetleriniz var ise artık yeni bir alternatifiniz mevcut. Givi’nin ürettiği S410 modelinde çantanızı sürgülü bir el arabasına dönüştürerek her zeminde kolaylıkla kullanım sağlayabilirsiniz. Sık seyahat eden okurlarımız tekerlekli bavulların avantajılarını iyi bildiğine eminiz. Kaldırmak ve taşımak yerine tekerleklerinden sürüklemek daha kolay ve akılcı bir yöntem gibi gözüküyor.

Givi’nin S410 modeli bu rahatlığı motosiklet kullanıcıları ile buluşturan bir aksesuar. Basit bir sistem ile monokey tablaların üzerine oturan ve yine aynı basit şekilde sökülebilmesi amacı ile tasarlanmış. Ayrıca bu çantanın üst kısmında bagaj taşıma lastikleri takmak için sabitleme noktaları mevcut. Bu sayede soft çantalarınızı kolaylıkla taşımanız amaçlanmış.

Bu özelliğin çok miktarda bagajı olan kullanıcılar için çok yararlı olduğunu belirtmek gerek.

S410 Sürgülü Çanta El Arabası 1. İçerik Fotoğrafı

Montajı Nasıl Yapılır?

• S410, Monokey arka tabla ya da yan çanta taşıyıcılarının üzerine direkt olarak bağlanabilir. Görüntüyü bozmaz ve fazla yer kaplamaz.

• Montajı yapıldıktan sonra yine üzerine monokey çantanızı takarak rahat bir şekilde kullanım sağlayabilirsiniz.

• Teleskopik tutamaç alüminyumdan yapılmıştır. Düğmeli kol uzatma aparatına sahiptir. Tutamaç kısmı eli acıtmayacak şekilde kauçuk malzemeden yapılmıştır.

• Bilyeli rulmanlara monte edilen tekerlekler, pürüzlü yüzeylerde bile akışkan ve pürüzsüz hareket sağlamak için özenle dizayn edilmiştir.

• Açma ve kilitleme mekanizması GIVI Güvenlik Kilididir (Monokey Arka Çanta ve tüm yan çanta taşıyıcıları ile eşleştirilebilir). S410 çanta el arabası GIVI markasının patentli ürünüdür.

TEKNİK ÖZELLİKLER

*Ana gövde fiberglas kalıplı.

*Çizilmeye karşı dayanıklı dış kaplama.

*Üst ve alt Monokey bağlantı ayakları.

*Güvenlik Kilidi.

*Alüminyum teleskopik sürgü demiri.

*4 kademeli teleskopik tutamak.Kauçuk tutamaç.

*Silikonlu tekerlekler bilyeli rulmanlara monte edilmiş, tüm yüzeyler için uygundur.

*Ağırlık; 2kg.

YORUMLAR