Şehrin Bütün Yolları Senden Sorulur

Sektörel Yazar: Motoron

Şehrin Bütün Yolları Senden Sorulur

Şehrin yeni gözdesi olarak Mart 2016’da CF Moto ürün gamında yerini alan 150 NK, tasarımındaki dikkat çeken detayları ve göz alıcı rengi ile rakiplerinden bir adım önde...

İçindeki sürme hissini uyandıracak ve seni harekete geçirecek özeliklere sahip 150 NK, üstten tek eksantrikli, 4 zamanlı sıvı soğutmalı, 149,4 cc motor hacmi ile maksimum sürüş konforu sağlarken, yakıt sistemi olarak kullanılan BOSCH EFI sistemi ile gaz tepkimeleri ayarlanarak, düşük yakıt tüketimi sağlandı. 150 NK’da, ihtiyaç duyabileceğin ne var ise tek bir gövde de buluştu. Dayanıklılık ve sağlamlık hedeflenerek oluşturulan kafes şasi ile güçlü bir görünüm elde edilirken, mükemmel bir frenleme sağlamak için ise ön fren sisteminde 4 pistonlu hidrolik kaliper disk kullanılarak frenleme performansı arttırıldı.

Konforlu ve sakin sürüş keyfinden taviz vermeden, yolculuğun keyfini çıkartmanı sağlayacak şekilde için tasarlanan monoshock arka amortisör yapısı yoldan gelebilecek darbeleri absorbe ederek, dengeli ve keyifli yolculuk yaşatıyor. 150 NK’nın gösterge panelinde ise; önemsediğin tüm bilgileri tek bakışta kolayca okumanı sağlayacak, net, geniş ve anlaşılır bir ekran görüntüsü sağlıyor. 150 NK’da bulunan bir diğer özellik ise: sürüş modu. Yolculuklarda gücün tamamen sende olacağı iki farklı sürüş moduna sahip 150 NK ile yolculuğun kurallarını sen belirleyeceksin. İster ekonomi modu ile yolların keyfini çıkar, ister sport modu ile heyecanı yaşa... Tercih tamamen senin! Yollardaki bu gücün farkına varıp sende 150 NK farkını yaşamak istiyorsan; hemen bir CF Moto y etkili bayisine uğra ve daha yakından inceleme fırsatını yakala!

YORUMLAR