Sektöre Adanmış Bir Ömrün Adıdır 40 Yıl...

Sektörel Yazar: Motoron

Sektöre Adanmış Bir Ömrün Adıdır 40 Yıl...

Dünyaca ünlü motosiklet aksesuar ve ekipmanlarında en güvenilir adres olan Özen Motor; 40. gurur yılını büyük bir organizasyonla İstanbul Double Tree By Hilton Oteli’nde kutladı.

Geçtiğimiz ay gerçekleşen programa, Türkiye genelindeki bayilerinin yanısıra distribütörlüğünü yapmış olduğu markaların temsilcileride katıldı. Sektördeki gelişmeler ve yenilikler ile ilgili bilgilerin aktarıldığı program, Özen Motor Yönetim Kurulu Başkanı Kadir Emanet’in açılış konuşmasıyla başladı. 1974 yılında ilk yola çıktıklarında 40 yıllık bir firma olacaklarını hayal bile etmediklerini dile getiren Kadir Emanet ‘’Sektöre adanmış bir ömrün adıdır 40 yıl’’ dedi. İlk gün nasıl bir heyecanla başladıysak 40 yılın vermiş olduğu gururla aynı heyecanı bugünde ilk kez yaşıyor gibiyiz diyerek konuşmasına devam eden Kadir Emanet, Motosiklet Sektörü’nün Türkiye’de henüz hak ettiği seviyede olmadığını belirtti. Sektörün gelişmesi ve dünyaca ünlü markaların tüketici ile buluşması için daima çalışacaklarını, bunun yanı sıra kendi markalarıylada sektördeki büyümelerine devam edeceklerini belirtti.

 

Sektöre Adanmış Bir Ömrün Adıdır 40 Yıl... 1. İçerik Fotoğrafı

 

Sektöre Adanmış Bir Ömrün Adıdır 40 Yıl... 2. İçerik Fotoğrafı

 

Programa özel Türkiye’ye gelen misafirler arasında; REVIT markasını temsilen Egbert Egbers, CARDO/SCALA RIDER markasını temsilen Mati Sach, ZANDONA markasını temsilen Matteo Zandona, KAPPA markasını temsilen Andrea Vailati, PROHEL markasını temsilen Hasham Khan, TCX markasını temsilen Alessia Capodicasa ve LS2 markasını temsilen Paul Liao, Fan Qi, Davıd Quan ve Maximo Sangunetti de vardı. Markalar hakkında, üretim teknolojileri ve yenilikler hakkında programa katılan bayilere bilgiler aktaran marka temsilcileri, program sonunda çeşitli hediye ve plaketlerle ödüllendirildi. İki gün süren programın sonunda verilen gala yemeği ve mini konserle 40. Yıl pastası kesildi. Misafirler; programın tüm yoğunluğu ve yorgunluğu atmak için verilen mini konser ile gönüllerince eğlendi. Bizde Motoron olarak Özen Motor’un 40. Yılını kutluyor, başarı dolu nice seneler diliyoruz.

 

Sektöre Adanmış Bir Ömrün Adıdır 40 Yıl... 3. İçerik Fotoğrafı

 

1974 yılından beri dünyanın en ünlü ve en çok tercih edilen motosiklet aksesuarlarını Türkiye’de motosiklet tutkunları ile buluşturan ÖZEN MOTOR; 40 yıllık tecrübe ve hizmet kalitesi ile sektörün öncü firması konumundadır. Motosiklet severlerin her türlü giyim ve aksesuar ihtiyaçlarını karşılamak için sektördeki yenilik ve gelişmeleri yakından takip eden Özen Motor; satış ve satış sonrası hizmetlerde müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaktadır. Distribütörlüğünü yaptığı markaların yanısıra yeni markaları da ülkemize getirmeye ve ürün çeşidini sürekli artırmaya devam etmektedir. Türkiye’ye getirilen her ürün 40 yıllık Özen Motor hizmet kalitesi ve güvencesi ile satışa sunulmaktadır. Özen Motor’un satışa sunduğu marka ve ürünler; estetik ve güncel tasarımları, üretim teknolojisi, kalitesi, herkese hitap eden zengin ürün çeşidi, %100 kullanıcı memnuniyeti, fiyat avantajı ve daha bir çok özellikleri ile benzerlerinden çok daha farklı ve dünyanın en büyük markalarıdır. Özen Motor güvencesi ile distribütörlüğü yapılan ve satışa sunulan Shoei, Revit, LS2, Kappa, TCX, Scala Rider, Zandona, Prohel, Highway Hawk, Cox, Vexo, SXP, Keiti ve Harris markaları sektörün en çok satılan ve tercih edilen markalarıdır.

 

Sektöre Adanmış Bir Ömrün Adıdır 40 Yıl... 4. İçerik Fotoğrafı

 

Sektöre Adanmış Bir Ömrün Adıdır 40 Yıl... 5. İçerik Fotoğrafı

 

Birçok üstün avantajlı dünya markalarını Türkiye’ye getiren, yaptığı araştırmalar ve yatırımlar ile sektöre yön veren Özen Motor; 40 yıllık hizmet kalitesi ve güvencesi ile sizlerle birlikte yoluna devam edecektir.

YORUMLAR