Sony Action Cam HDR-AS30V

Çeşitli Yazar: Ahmet TEZCAN

Sony Action Cam HDR-AS30V

Bu yazımızda, tehlikeli sporlar yapanlar için ve her anını kaydetmek isteyen motosiklet kullanıcıları için geliştirilmiş Sony Action Cam'i inceleyeceğiz.

Sony Action Cam HDR-AS30V 1. İçerik Fotoğrafı

 

İnce, hafif tasarım

Hafif ve aerodinamik olan Action Cam, her türlü dış aktivite için uygundur. Uzun bir yolculuğu, ya da off-road maceralarınızı; HD kalitesinde kaydedebilmeniz için kullanımı kolay bir cihaz.

 

Sony Action Cam HDR-AS30V 2. İçerik Fotoğrafı

 

Uzaktan canlı kontrol

Action Cam'in NFC özelliği sayesinde, kayıt esnasında Android cihazlarınız ile tek dokunuşla bağlantı sağlayıp görüntü ve video aktarımı yapabilirsiniz.

 

Stereo mikrofon

Dış ortamda tüm sesleri stereo olarak kaydeden mikrofonu ile, maceranız boyunca duyduğunuz her şeyi kaydedersiniz.

 

HDMI çıkış

Action Cam'in HDMI çıkışı sayesinde, HD televizyonunuza HDMI kablosu ile bağlayarak kaydettiğiniz her şeyi tüm kalitesiyle izlersiniz.

 

Sony Action Cam HDR-AS30V 3. İçerik Fotoğrafı

 

Su geçirmez koruma

Action Cam ile birlikte gelen su geçirmez hazneye kameranızı koyduğunuzda, 5 metreye kadar su altında çekim yapabilirsiniz. Action Cam'in tripodları ve kayışları ile, kameranızı vücudunuzun herhangi bir yerine ya da kaskınıza yerleştirebilirsiniz.

 

Sony Action Cam HDR-AS30V 4. İçerik Fotoğrafı

 

Ultra geniş 170 derece Lens

Profesyonel Carl Zeiss lensiyle, kaliteli videolar ve fotoğraflar çekmenize olanak sunan lens; ayrıca karşılaştığınız her manzarayı geniş bir açı ile kaydetmenizi sağlar.

 

Sony Action Cam HDR-AS30V 5. İçerik Fotoğrafı

 

GPS ve PlayMemories

Sürüş esnasında GPS özelliği sayesinde Action Cam, video ekranına haritalama ve hız ölçme özelliği ekler. Böylece maceranıza daha da detaylandırmış olursunuz. Bunun yanı sıra PlayMemories yazılımı ile videolarınızı bilgisayarınızda düzenleyebilirsiniz.

 

Güncel Fiyatlar İçin:
http://www.motosikletim.com.tr/Aksiyon-Kameralar,LA_294-2.html#labels=294-2,10762-3

YORUMLAR