Suzuki GSR750 “Boss”

Yeni Model Yazar: Batuhan Emrem

Suzuki GSR750 “Boss”

Suzuki, cadde motosikletleri arasında kemikleşmiş modeli olan GSR750'nin Boss adında bir versiyonunu çıkartmaya hazırlanıyor.

 Suzuki GSR750 “Boss” 1. İçerik Fotoğrafı

 

Son dönemlerde internet ortamında oldukça soğukkanlı şekilde üstünlük sergileyen kişiler veya durumlar için sıkça kullanılan kalıplardan birisiydi “Like a Boss”. Suzuki de belki de bu sebepten ötürü değişime kafa tutan motosikleti GSR750'nin bazı kozmetik yeniliklere sahip yeni bir versiyonu için Boss demeyi uygun görmüş. Aslında japon marka GSR750'ye bu görünümü, ailenin büyük cruiser üyesi M1800R'den ilham alarak vermiş.

 

 

Sarı ve siyah renkleriyle Suzuki'nin ikonik cruiserı M1800R'nin izlerini taşıyan orta siklet sokak savaşçısı sahip olduğu bu yeni görünüşle çok daha ciddi ve oturaklı bir görünüme sahip. Yani gerçekten de “Like A Boss”. GSR750 Boss'u standart modelden ayıran en büyük özelliği farklı renkteki kostümü olmasına rağmen modelin üzerinde çok ufak yeni detaylar da bulunuyor; bu listede Suzuki logolu sürücü ve yolcu ayaklıkları, sarı jant şeridi ve radyatör kanatlarının hemen altına konumlandırılmış koruma takozları gibi parçalar bulunuyor. Elbette Yoshimura R-11 tek susturuculu egzoz sistemi gözden kaçamayacak kadar şık...

 

Suzuki GSR750 “Boss” 2. İçerik Fotoğrafı

 

Suzuki GSR750 “Boss” 3. İçerik Fotoğrafı

 

Sahip olduğu yeni renklerle gerçekten oldukça hoş bir görünüm kazanan Suzuki GSR750 Boss'u gördükten sonra, işin doğrusu neden Suzuki'nin daha önce bu modelini neden aynı şekilde boyamadığını insan merak ediyor. Üstelik belki de başka modelleri de benzer biçimde yenilenmiş olarak yakın zamanda görebiliriz. Suzuki GSR750 Boss Ekim ayının başında satışa sunulacak, Avrupa fiyatı ise şu an için 7.599€ olarak belirlendi.

 

Suzuki GSR750 “Boss” 4. İçerik Fotoğrafı

YORUMLAR