Suzuki GSR750 SERT Edition

Yeni Model Yazar: Batuhan Emrem

Suzuki GSR750 SERT Edition

Suzuki, 2013 yılı “World Endurance Championship” kazananı olmasını GSR750 SERT Edition ile kutluyor.

İşte Fransız motosiklet sürücülerini kıskanmak için bir sebep. GSX-R SERT (Suzuki Endurance Racing Team) Replica modelinden sonra japon firma şimdi de köklü naked modeli GSR750 için bir özel bir versiyon yarattı ancak bu motosiklet yalnızca Endurance yarışların gayri resmi ev sahibi ülkesi olan Fransa'daKİ Suzuki galerilerinde yer alacak.

 

Suzuki GSR750 SERT Edition 1. İçerik Fotoğrafı

 

İşte bu özel Suzuki'ye binme şansına sahip olacak olan az sayıdaki fransız, GSR750 SERT'lerinin üzerinde markanın yarış renkleri ve sponsor logolarıyla kaplı bir gövde, Yoshimura R11 egzoz, 43mm Kayaba süspansiyon, 7 kademeli ayarlanabilir arka amortisör ve önde 310 mm çift, arkada ise 220 mm diski ısıran Tokico fren kaliperleri yer alacak. Yani bu özel GSR750 yalnızca yeni yarış kıyafetleri giydirelen standart bir GSR750'den çok daha fazlası; markanın dayanıklılık mücadelesinde gösterdiği performansı sembolize eden bir motosiklet.

 

Suzuki GSR750 SERT Edition 2. İçerik Fotoğrafı

 

Motosikletin fiyatı, üretim sayısı ve Fransa'dan başka ülkelerde de satılıp satılmayacağı konusunda ise henüz bir bilgi yok.

Suzuki GSR750 SERT Edition 3. İçerik Fotoğrafı

YORUMLAR