GoPro® HERO3+

Çeşitli Yazar: Motoron

GoPro® HERO3+

GoPro Kişisel İçerik Yakalama ve Paylaşma'da yeni bir dönem başlatıyor

GoPro dünyanın en çok satan en becerikli kameralarını üreterek, insanların favori aktiviteleri sırasında kendilerinin sürükleyici ve ilgi çekici karelerini yakalamalarını sağ lamaktadır. GoPro’nun giyilebilir ve monte edilebilir kameralarından oluş an HERO serisi dünya çapında bireysel kullanıcılar, profesyonel atletler, video prodüksiyon profesyonelleri tarafından diğ er tüm kameralardan daha fazla kullanılmaktadır. San Mateo, California temelli GoPro’nun ürünleri dünya çapında 100’ün üzerinde ülkede, 35,000’den fazla mağ azada satılmaktadır.

 

GoPro, önceki modellere oranla %20 daha küçük ve hafif tasarıma, %30 daha uzun pil ömrüne sahip yeni HERO3+ kamera serisi ile karş ımızdadır. Ş u ana kadarki en geliş miş ve kullanımı kolay GoPro’yu üretmek üzere geliş tirilmiş olan lensi pratik yeni video çekim modlarıyla birleş miş tir. Ayrıca, GoPro her türlü aktivitede daha da mükemmel içerikler yakalamayı sağ layacak yeni bağ lantı parçası ve aksesuarlarını da duyurmuş tur. Marintek Doğ a Sporları Malzemeleri Ticaret A.Ş .’nin distribütörlüğ ünde HERO3+ kamera ve aksesuar serisi Türkiye çapında D&R, Decathlon, Intersport, MediaMarkt, Teknosa, Turkcell mağ azaları ve diğ er seçkin özel ilgi alanı bayilerinde bulunmaktadır. GoPro, insanlara daha önce hiç mümkün olmayan bir ş ekilde hayatlarındaki deneyimleri yakalama ve paylaş ma imkanı sağ lamaktadır. GoPro’dan önce, insanların bir ş eyle ilgilenirken baş kasının yardımı olmadan kendi kendilerini videoya çekmesi çok zor iken; GoPro neyle ilgili olduğ u ve nerede olduğ u fark etmeksizin, küçük, ultra geniş açılı GoPro kameraları üzerlerine giyerek veya bağ layarak kolaylıkla kendi kendini kaydedebilmelerinde yeni bir dönem getirmiş tir.

 

GoPro® HERO3+ 1. İçerik Fotoğrafı

 

GoPro maceracı ve özgür ruhu ile motor sporlarının vazgeçilmez bir parçası haline gelmiş tir. Bağ lantı çeş itililiğ iyle dikkat çeken GoPro’yu kask ön ve yan bağ lantı parçalarıyla kaskınızın önüne ve yanına, düz ve eğ ik yapış kan bağ lantı parçaları ile motorunuzun eğ ik ve düz zeminli yüzeylerine, göğ üs askısı bağ lantı parçası ile vücudunuza, gidon bağ lantı parçası ile motorunuzun gidonuna bağ layabilirsiniz. Bu sayede motorunuzla geçirdiğ iniz uzun bir yol macerasını veya haftasonu katıldığ ınız bir enduro aktivitesini benzersiz açılardan kaydedebilir, dahili Wi-Fi özelliğ i sayesinde akıllı telefon ya da tabletinizden izleyerek, anında sosyal medya kanallarında paylaş abilirsiniz.

 

Motor sporlarıyla organik bir bağoluş turan GoPro, Bmw ve Mini Cooper ile başlattığı yeni iş birliği ile araba-kamera ilişkisine de yepyeni bir soluk getiriyor. Temmuz ayı itibariyle 2012 model ve sonrası tüm BMW ve Mini Cooper araçlarının kontrol panelinde kullanılabilecek iDrive sistemi sayesinde BMW ve Mini Cooper tutkunları GoPro kameralarını araçlarından kontrol edebiliyor olacaktır. Yeni uygulama ile araç üzerindeki geniş merkezi ekrandan, araçlarının herhangi bir yerine bağlı olan GoPro kameraların açma/kapama, kayıt başlatma/durdurma, kayıt sırasında ekranda canlı olarak görme gibi temel fonksiyonlarına ek olarak, kamera dışa dönük serbest sürüş , kamera dışa dönük spor sürüş , kamera içe dönük sürüş , gece sürüşü, rüzgarlı yolda hızlandırılmış çekim, düz yolda hızlandırılmış çekim olmak üzere 6 farklı kamera çekim modundan birini seçerek, yol hakimiyetinin güvenliğinden ödün vermeden aracının içindeyken mükemmel çekimler yapabiliyor olacaklardır. Buna ek olarak kayıtta geçen süre, pil ömrü, Wi-Fi sinyal gücü gösterge ekranından takip edilebilecek, çekimler arasında kamera uyku moduna alınarak pil ömründen maksimum fayda sağlanabilecektir.

 

GoPro kameraların ve aksesuarlarının yetenekleri ve ulaşılabilir fiyatları sayesinde, kullanıcı tarafından üretilebilen sürükleyici profesyonel içeriklerin dalga dalga artmasıyla dakikada üç GoPro videosu Youtube’a yüklenmektedir. GoPro günümüzün en merak uyandıran film ve televizyon içeriğini üretmek için dünyanın lider prodüksiyon şirketleri tarafından kullanılmaktadır. Bir surf macerasından yola çıkarak tüm ekstrem sporlara, bebek ve çocuklardan evcil hayvanlara, son olarak müzik endüstrisinden, otomotiv sektörüyle kurulmaya başlanan yeni iş birliklerine GoPro’nun yenilikçi ruhu her geçen gün kullanıcılarını şaşırtmaya ve büyük kitlelere yayılmaya devam edecektir.

 

GoPro'nuzu motosikletim.com.tr adresinden temin edebilirsiniz.

http://www.motosikletim.com.tr/Aksiyon-Kameralar,LA_294-2.html#labels=294-2,10763-3


YORUMLAR