Kymco Downtown 300i

Custom Yazar: Motoron

Kymco Downtown 300i

Yolların yeni enerjisi Maxi scooter segmentindeki Kymco Downtown 300i, 4 zamanlı, 4 supaplı SOHC, sıvı soğutmalı ve 298,9 cc güçlü motor yapısı ile sürücülerine konforlu sürüşler yaşatmayı vaat ediyor.

Agresif far tasarımının farklı bir görünüm kattığı Kymco Downtown 300i’nin, dinamik çizgileri ve inci beyazı rengi ile trafikte fark edilirliği fazlasıyla sağlıyor. Ayarlanabilir süspansiyon yapısı ile yol tutuş kabiliyeti arttırılarak, güvenli sürüş imkanı sağlanıyor. 4-valf EFI (Elektronik Yakıt Sistemi) ile yüksek derecede yakıt tasarrufunu güç ile birleştiriyor. Bu sebeple de günlük kullanımda son derece ekonomik bir scooter modeli olarak karşımıza çıkıyor. Kontak anahtarı yapısı ise hırsızlığı önlemeye ve kurcalanmaya karşı bir dış kapağa sahip. Kontak anahtarı üzerinde açık, kapalı ve kilitli olmak üzere 3 farklı pozisyon bulunuyor. Dış kapak ise anahtarın arkasıyla kolayca açılabiliyor.

Uzun mesafe yolculuklar için seyahat sırasında cep telefonunu ve navigasyon cihazını şarj edebilmek için su geçirmez özellikli ön torpido bölmesi içerisine 12 volt çakmak çıkışı yerleştirilmiş. Kontaktan açılan, geniş selealtı bagajı sayesinde hem günlük seyahatler için hem de uzun mesafe yolculuklarda yeterli saklama ve kullanım alanı ihtiyaçlarına fazlasıyla cevap veriyor. Kymco Downtown 300i modelinde sürüş esnasında ani duruşlarda güvenliği sağlamak için fren sistemi de güçlendirilmiş. Kymco Downtown 300i’nin yoğun ilgiyle karşılanmasının ve tercih sebebi olmasının nedeni olarak, gücü ve tasarımının yanı sıra, görselini tamamlayan bileşenler ve beklentileri fazlasıyla karşılaması da söylenebilir.

YORUMLAR