in

Bajaj Pulsar Yeni Renk Seçenekleriyle Geliyor

 Bajaj Pulsar NS200’ün Hindistan pazarına girmesinin üzerinden sekiz yıl geçti. NS200 yükseltilmiş 200cc motor bloğu ve uygun fiyatı sayesinde büyük popülerlik kazanmıştı. Bu başarının ardından Bajaj, RS200 adıyla motosikletin spor versiyonu piyasaya sürmüştü. Genel hatlarıyla sade bir tasarıma sahip olan RS200’ün en belirleyici özelliği, KTM’nin 200 Duke modelinden türetilmiş güçlü motor bloğuydu. 

Bajaj Pulsar
Yeni renkler Pulsar'ı daha modern bir hale getirmiş

Bajaj Pulsar Serisine Yeni Bir Soluk Kazandırmak İstiyo

 Geçen 8 yılın üzerine eskimeye yüz tutmuş olan Pulsar serisi yenilenmeye ihtiyaç duyuyor gibi gözüküyor. Bu sebeptendir ki Bajaj, yeni renklerle ve kısmen revize edilmiş tasarım ipuçlarıyla serisine yeniden hayat kazandırma niyetinde gibi. Başlangıç düzeyinde NS200 şimdi Mat Yanık Kırmızı kaplama, Metalik İnci Beyazı, Kalay Grisi ve Plazma Saten Mavisi ile geliyor. Bu yeni renkler, siyah veya sarı-beyaz renkte görmeye alışık olduğumuz NS200’e yeni bir canlılık getiriyor. Öte yandan RS200 de aynı şekilde Mat Yanık Kırmızı, Metalik Beyaz ve Kalay Grisi renk seçeneklerine sahip. Lakin Plazma Saten Mavisi boyası seçeneği bu modelde mevcut değil. RS200, sadece renk bakımından değişmekle kalmıyor. Aynı zamanda güncellenmiş grafikleriyle, yeni beyaz alaşım jantlarıyla ve ön-arka çamurluklarındaki karbon fiber dokularıyla baştan aşağı yeni bir görünüm kazanıyor. 

bajaj-pulsar-200 (1)

RS200 Modelinde Çift Kanallı ABS Sistemi Mevcut

 Pulsar NS200 ve RS200, yakıt enjeksiyonlu ve su soğutmalı 4 valfli DTS-i motor bloğuna sahip. Bajaj, DTS-i teknolojisi için kendi internet sitesinde şu açıklamayı kullanıyor: “Bajaj’ın patentli teknolojisi olan DTS-i, çift/üç bujili ateşleme anlamına gelmektedir. Karakteristik bir yanma sağlayan çift ve üç buji özellikleri, dijital ateşleme sistemiyle uzun kilometrelerde daha fazla güç ve tork sağlar.” Öte yandan RS200 çift kanallı 300 mm ön disk frenlerle güçlendirilmekte. Çift kanallı ABS sistemi RS200 modelinde standart donanım olarak geliyor olsa da NS200 modelinde bulunmuyor olması da göz önünde bulundurulması gereken detaylardan biri. 

Güncel Bajaj modelleri için Bajaj Türkiye’nin sayfasını ziyaret edebilirsiniz

Ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Cevap bırakın

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Loading…

  0
  TeruelGP 2020

  MotoGP Teruel GP: Kazanan Morbidelli

  BMW R Nine T

  BMW R nineT Serisi 2021 İçin Yenilendi

  REKLAM