Kymco Xciting 250Ri

Sektörel Yazar: Motoron

Kymco Xciting 250Ri

Şimdi harekete geçme zamanı

ister yakın mesafedeki keşfedilecek yerler ister şehir dışında görmek istediğiniz mekanlar… Mesafelerin öneminin olmadığını, sadece harekete geçmek için onu beklediğinizi biliyoruz;Kymco Xciting 250Ri Her şeyi düşünen ve dinamik yapısına hayran kalacağınız Kymco Xciting 250Ri ile yeni yerleri keşfetmeye hazır olun!

Maxi scooter segmentinde inci beyaz rengi ile göz kamaştıran Kymco Xciting 250Ri, konforu ve güvenliği tavizsiz yaşatmak için zarifliği ve şıklığı kendinde birleştirdi. Sahip olduğu enerji 249 cc güçlü motor hacmi, 4 zamanlı ve sıvı soğutmalı sistemi ile birleştirerek performansı her türlü yol koşullarında bir kez gösteriyor. Onunla yokuşlar düz, bozuk yollar hissedilmiyor. Önde 15, arkada 14 jantları ve önde çift disk, 4 pistonlu çift kaliper hidrolik disk fren sistemi güvenli manevra kabiliyeti sağlarken, 5 kademeli sertlik ayarı olan çift amortisörleri ile beklenmedik çukurlardan, bozuk yollardan sizi kolayca kurtarıyor.
Xciting 250Ri LCD gösterge paneli, devir ve yakıt göstergesi, EFI ikaz lambaları, saat ve hız göstergeleri gibi birçok bilgiyi rahatça görmenizi sağlar. Keşfedilecek yer için daha fazla beklemeyin ve hemen bir Kymco bayisine uğrayın.

YORUMLAR