MV Agusta F3 Solar Beam Üretime Gidiyor!

Yeni Model Yazar: Ahmet TEZCAN

MV Agusta F3 Solar Beam Üretime Gidiyor!

MV Agusta, Mercedes AMG ile aralarındaki partnerliği kutlamak adına bir konsept model olarak 2015 yılı Eylül ayında Frankfurt Motor Show'da görücüye çıkarılan F3 Solar Beam'in sınırlı sayıda üretileceğini açıkladı.

İtalyan motosiklet üreticisi MV Agusta, F3 Solar Beam'in 2016 yılında üretimine başlanacağını açıkladı. Mercedes AMG temalı F3, MV Agusta ve Mercedes'in aralarındaki partnerliği kutlamak adına bir konsept model olarak 2015 yılı Eylül ayında Frankfurt Motor Show'da görücüye çıkarılmıştı.


MV Agusta F3 Solar Beam Üretime Gidiyor! 1. İçerik Fotoğrafı


F3 Solar Beam, sınırlı sayıda üretilecek ve MV Agusta'nın 2016 serisinin 6 üyesinden birisi olacak. Bu 6 motosikletten üçü naked, üçü de spor sınıfı motosikletler.


MV Agusta F3 Solar Beam Üretime Gidiyor! 2. İçerik Fotoğrafı


Bu haber, MV Agusta başkanı Giovanni Castiglioni tarafından, Turismo Veloce motoruna sahip Brutale 800'ün lansmanında verildi. Castiglioni, F3 Solar Beam'in iki markayı birbirine bağlayacak olan ilk motosiklet olacağını söyledi. Castiglioni ayrıca, MV Agusta motosikletlerini İngiltere ve Avrupa'da 127 AMG bayiinde sergilemeyi planladıklarını açıkladı.


MV Agusta F3 Solar Beam Üretime Gidiyor! 3. İçerik Fotoğrafı


Yeni MV Agusta'lara Brutale 675 ve Dragster 800'ün güncellenmiş versiyonları da dahil olacak. Bu güncellemelere ise şöyle: görsel değişiklikler, daha gelişmiş elektronikler ve Euro4 standartlarına uyan ve torku orta devirde arttırmayı amaçlayan motor modifikasyonları.


MV Agusta F3 Solar Beam Üretime Gidiyor! 4. İçerik Fotoğrafı


YORUMLAR