Rider Denim 'Samyeli' Kot Pantolon

Giyim Yazar: Ahmet TEZCAN

Rider Denim 'Samyeli' Kot Pantolon

Motosiklet kullanıcıları için üretilmiş Türk malı Rider Denim kot pantolonu biraz yakından inceleyeceğiz.

Rider Denim'in kot pantolonları görünüş itibariyle farklı olsa da yapısal olarak aşağı yukarı aynı özellikteler. Biz daha rahat bir kesimi olan gri renkli Samyeli modeliniz inceleyeceğiz.


Rider Denim 'Samyeli' Kot Pantolon 1. İçerik Fotoğrafı

 

 Samyeli'nin sürtünme olasılığı olan kısımlarında aramid bez kaplamaları var. Ayrıca aramid kumaşının bir diğer özelliği de yüksek ısıya dayanıklı olması. Bunun dışında pantolonun diz bölgesinde daha büyük ve uzun korumalar mevcutken, kalçada standart SAS-TEC korumalar bulunuyor. Böylece Samyeli'ye güvenlik açısından bir artı ekliyoruz.

 

Rider Denim 'Samyeli' Kot Pantolon 2. İçerik Fotoğrafı

 

Samyeli'nin dış yüzeyi dayanıklı poliüretanla kaplanmış. Ayrıca kaplamanın üzerinde su ve kir tutmayı engelleyen Nano Teknoloji kumaş bulunuyor. Şu sıralar oldukça yaygınlaşan Nano Teknolojisi, motor kullanıcıları için gerçekten çok faydalı bir özellik.

 

Rider Denim 'Samyeli' Kot Pantolon 3. İçerik Fotoğrafı

 

YKK cırtları ile açılıp genişletilebilen paçaların yanı sıra; Samyeli'de yanlarda kapalı ve YKK fermuarlı, arkada da kapaklı cepler bulunuyor. Bildiğiniz gibi bol cepli pantolonlar her zaman kullanışlıdır.

 

Rider Denim 'Samyeli' Kot Pantolon 4. İçerik Fotoğrafı

 

%100 Pamuktan üretilen ve rahat bir kesime sahip olan Samyeli'nin bel kısmı yükseltilmiş ve iç kısmı rüzgara karşı koruyucu madde ile tasarlanmış. Açıklayabildiğimiz kadarıyla Samyeli gayet kullanışlı ve sağlam bir kot pantolon.

 


Güncel fiyatlar için tıklayınız.

Rider Denim 'Samyeli' Kot Pantolon 5. İçerik Fotoğrafı

YORUMLAR