WSS: Portimao Sıralama Sonuçları

Pist Yazar: Ahmet TEZCAN

WSS: Portimao Sıralama Sonuçları

World Supersport 2015 Sşampiyonası'nın 7.ayağı Autodromo Internacional do Algarve'nin sıralama turlarında pol pozisyonuna Jules Cluzel yerleşti. Kenan Sofuoğlu ise yarışa ikinci sırada başlayacak. Detaylar için devam edin...

World Supersport 2015 Sşampiyonası'nın 7.ayağı Autodromo Internacional do Algarve'nin sıralama turlarında pol pozisyonunu elde eden isim Jules Cluzel (MV Agusta Reparto Corse) oldu. Haftanın en hızlı turunu atan ve kariyerinin 15.pol pozisyonunu alan Cluzel'in hemen arkasında ise Kenan Sofuoğlu (Kawasaki Puccetti Racing) bulunuyor.


WSS: Portimao Sıralama Sonuçları 1. İçerik Fotoğrafı

Cluzel ve Sofuoğlu'nun yanında ilk üçü tamamlayan isim de PJ Jacobsen (CORE Motorsport Thailand) oldu.WSS: Portimao Sıralama Sonuçları 2. İçerik Fotoğrafı

Kendilerini çekişmenin dışında tutmayan Kyle Smith (Pata Honda World Supersport Team) ve Gino Rea (CIA Landlords Insurance Honda) ise sırasıyla 5. ve 6. sıraya yerleştiler. İlk 6'yı tamamlayan isim de Alex Baldolini (Race Department ATK#25) oluyor.

 

İlk 9'de ise sırasıyla kendi açısından yılın en iyi sıralama sonucunu alan Fabio Menghi (VFT Racing), Lorenzo Zanetti (MV Agusta Reparto Corse) ve Roberto Rolfo (Lorini Honda) bulunuyor.

 

WSS'nin 7.ayağı Autodromo Internacional do Algarve'de koşulacak yarış 7 Haziran 2015 Pazar günü Türkiye saatine göre 13:40'ta başlayacak. (yerel saat 11:40)

 

Tam Sıralama Listesi


WSS: Portimao Sıralama Sonuçları 3. İçerik Fotoğrafı


YORUMLAR