in

19-20 Eylül Motoron-İntercity İstanbul Park Pist Günü Etkinliği

Yazar: Moe

2015’in 6. Motoron Pist günü etkinliği 19 Eylül Cumartesi ve 20 Eylül Pazar günü gerçekleştirilecek. Önceki pist gününde olduğu gibi bu etkinlikte de deneyimli hocalar eşliğinde bire bir pist eğitimi/yarış koçluğu imkanlarından faydalanabilmek mümkün. Üstelik bu sene ödemelerde vade farksız 9 taksit imkanı da tanınıyor.

Bir motosiklet karnavalı havasında geçecek olan 19-20 Eylül Motoron-İntercity İstanbul Park Pist Günleri’nin ikinci gününde  “motosiklet.com Pazarı”nı da ziyaret edebileceksiniz. İlgili haberimiz için bkz: “Motosiklet.com Pazarı” İntercity İstanbul Park’ta Açılıyor!

 

Ayrıca profesyonel hocalardan, daha önce duyurduğumuz üzere,  özel ders alabilmeniz mümkün;  BMW Race Camp eğitmeni Armin Scherdan’ın Türkiye’deki ilk öğrencisi Gökhan Ulutaş ile yaptığımız keyifli söyleşinin ayrıntılarını ise Motoron Pist Günleri Eğitimleri Hız Kesmeden Devam Ediyor! başlıklı haberimizde bulabilirsiniz.. 

19-20 Eylül Motoron-İntercity İstanbul Park Pist Günü Etkinliği 1. İçerik Fotoğrafı

Armin Scherdan ve Gökhan Ulutaş

 

 

Pist Günü Bilgi:

2014 senesinin sonunda başladığımız tek seans satışları bu senede devam edecektir. Ayrıca bu sene online alımlarınızda vade farksız 9 taksit seçeneğinden yararlanabilmeniz için gerekli düzenlemeler yapılmıştır.   

Sponsorumuz Lapaş tarafından, düzenlenen aktivitelere katılacak olan katılımcılarımıza Pirelli, Metzeler ve Dunlop lastiklerde % 25’e varan indirim imkanı sunulmaktadır.  

 

FİYATLAR

 Pistte Ödeme :  300 EUR (1 GÜN)

Online Ödeme : 250 EUR (1 GÜN)

3’lü Paket :   700 EUR

5’li Paket :  1000 EUR

7’li Paket :  1200 EUR

  

Paket Kullanım Şartları

 

–      Gün içerisinde 25 şer dakikadan 3 seans yapılacaktır.

–      Tek seans satışımız mevcuttur.

–      Paketler 2015 senesi içerisinde yapılacak olan Intercity İstanbulpark Pist Günlerindekullanılmalıdır. CSS eğitimlerine kullanılıp birleştirilemez. Başka bir seneye ertelenemez.

–      Paketler sadece 1 kişiye ait olup, paketi ilk kullanan kişi diğer hakları kullanabilir. Kalan haklar başka bir kişi tarafından kullanılamaz.

–      Paket alım yapan katılımcılarımızın ilk kullanım sonrası, herhangi bir sebeple kalan haklarını kullanmaması veya kullanamaması durumunda ücret iadesi yapılmaz.

–      Seanslarda ki katılımcı sayısı 25-30 kişi ile sınırlı tutulacağından aktivite tarihinden en az 15 gün önce rezervasyon yaptırılması gerekmektedir.

–      Paket sahibi katılımcılarımız, rezervasyonlarını 1 hafta kalaya kadar iptal edebilirler. Daha sonrasında yapılacak iptaller paketlerinde ki haklarından düşecektir.  

–      Fiyatlara KDV dahil değildir.

–      Nakit ödemede %10 indirim yapılacaktır.

–      http://www.dmyayincilik.com/Intercity-Istanbul-Park-Pist-Gunleri,LA_204-2.html#labels=204-2 linkinden yapacağınız alımlarda kredi kartına taksit seçeneklerinden (vade farksız 9 taksit) faydalanabilirsiniz.

–      Intercity İstanbul Park yönetimi ve Motoron Dergisi tarih değişikliği yapma hakkını saklı tutar.

  

Bu motosiklet karnavalında dilersenz piste çıkabilir, tecrübeli hocalar eşliğinde bire bir pist eğitimi alabilir, yarışçıların antrenmanlarını izleme şansı bulabilirken aynı esnada “motosiklet.com pazarında” motosikletinizi sergileyip/satabilir veya almak istediğiniz modelleri canlı canlı inceleyebilirsiniz! Sürpriz etkinlikler ve daha fazlası için sizleri 1-2 Ağostos’taki pist günü etkinliğimize bekliyoruz!

 

19-20 Eylül Motoron-İntercity İstanbul Park Pist Günü Etkinliği 2. İçerik Fotoğrafı

Armin Scherdan


Ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Motosiklet.com Pazarı İntercity İstanbul Park’ta Açılıyor!

Yamaha R25’ler İntercity İstanbul Park’ta!

REKLAM