in

Arai RX-7 V Isle of Man TT 2016 Limited Edition Kask

Yazar: Motoron

ARAI RX-7 V Isle of Man TT 2016 Limited Edition Kask Arai ve Isle of Man yarışlarının uzun soluklu bir ortaklığı bulunuyor ve bunun bir parçası olan limited edition IOM TT kaskı karşımızda.

En başından beri çılgın İtalyan tasarımcı Aldo Drudi, bu popüler modellerin tasarımcısı olmuştu ve ona has belirli detaylarla her zaman kendini belli etmeyi başarmıştı. Ünlü üç bacaklı sembol (Triskelion) ve Isle of Man TT’nin Manx dilindeki adı ‘’Ellan Vannin’’ bu kaskın üzerinde bulunuyor.

Ayrıca “TT” logosu, 2016 model olan bu kaskın bütününü saran bir şekle sahip. Drudi her tasarımında, yarattığı modellerin ruhuna dokunmasını bildiğinden, bu modelde de IOMTT ruhu rahatlıkla hissedilebiliyor. Pek çok önemli teknik özelliğinden bazılarına göz atalım. Kaskın çevresinde bulunan tamamen yeni SNC (Yapısal Komposit Ağ) kabuk, devrim niteliğindeki VAS (Değişken Eksen Sistemi) vizör sistemi, geniş alanı ile sağladığı takıp çıkarma kolaylığı, aerodinamik ve net bir görüntü sağlayan anatomik olarak mükemmele yakın bir biçim, hava akımı ve rüzgar sesini azaltan FFS (Serbest Akım Sistemi) ile RX-7V, Premium kask özelliklerini sürücüye sağlamış oluyor.

Üç katman iç kabuk, titreşimi ve türbülansı azaltan beş hava kanatçığı, doğru gerginlik sağlayan Double D-ring bağlama sistemi, alt kenar çevresinde hava akımına hükmeden spoiler, entegre hava kanalları, bu özel kaskın teknik özelliklerinden sadece bazıları.

Arai RX-7 V Isle of Man TT 2016 Limited Edition Kask Fiyatı:

3.390,18 TL  

http://www.motosikletim.com.tr/ARAI-RX-7-V-Isle-of-Man-TT-2016-Limited-Edition-Kask,PR-978550.html

Ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Schuberth S2 Sport Drag Yellow / Kapalı Kask

Agv Corsa V46 Blue Kask

REKLAM