in

Bell PS Bullit Kapalı Kask Carbon RSD Bagger

Yazar: Özlem Köseoğlu

Bell Bullitt kask, geleceğe geri döndü. Motor sporlarının görkemli günlerinin anısına, Bell Bullitt, çağdaş konfor ve güvenliği bir arada kombinleyerek klasik bir “Yıldız” tarzını miras olarak devralmıştır. Retro ilhamlı görünümü ve modern günümüze ait teknolojisi ile istenen estetiği fazlasıyla oturtmayı başarmış.

Bell PS Bullitt Carbon Roland Sands Design Bagger Kask, ilk bakışta mütevazi, değişik ve yuvarlak hatları ile ilgi çekmeyi başarıyor. Oldukça yuvarlak bir görünümü ile daha fazla kulak ve şakak boşluğuna ihtiyacı olan sürücüler için uygun olup tersine alın kısmında daha fazla boşluğa ihtiyaç duyan sürücüler içinse pek elverişli değildir.

Geliştirilmiş karbon kompozit kabuğu, yoğun EPS astar (Genleştirilmiş Polistiren Köpük), destekli çene kayışı ile D-ring kapama sistemi, belirgin yanak pedleri, kenarlı çıkarılabilir/yıkanabilir anti-bakteriyal deri-mikro süet astarı, metal örgü ön çene havalandırma özellikleri ile stilden ve güvenlikten vazgeçemeyen Custom, Cafe Racer ve Vintage tutkunu sürücülerin hiç kuşkusuz premiyum Retro seçeneği olacaktır.

Bell PS Bullit Kapalı Kask Carbon RSD Bagger Fiyatı :3,372.13 TL

Ürünü incelemek ve ya satın almak için tıklayınız…

Ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Star Wars Temalı 2017 HJC Kasklar!

Sena, Bluetooth Teknolojisine Sahip Yarım Kask Ortaya Çıkardı!

REKLAM