in ,

Harley mi Limuzin mi?

Yazar: İlker Genç

Önden bakınca Harley, arkadan bakınca bir limuzin… işte Harley-Davidson Hybrid Limo!

Kuğu gibi yollarda süzülen bu özel model, ilk olarak Essen Motosiklet Fuarı’nda 2012 senesinde gözler önüne serilmişti. 
Eğer evlenecek Harley Davidson sevenler varsa, bu fotoğrafa bakınca, “Düğün günü kullanacak daha iyi bir araç olamaz” diye iç geçirmişlerdir. Harley- Davidson Limo Hybrid, Harley ve limuzin karışımı haliyle, bir taraftan motosiklet bir diğer taraftan da lüks bir lümizin havası veren değişik bir araç. Bu havalı kuğunun 5.7 litrelik V8 Chevy motoru, 350 beygir gücü üretmeyi başarıyor!
Harley mi Limuzin mi?  1. İçerik Fotoğrafı
Harley mi Limuzin mi?  2. İçerik Fotoğrafı
İnci beyazı rengi ile lüks bir sürüşten beklenebilecek her şeyi bünyesinde barındırıyor: bir bar, flat ekran televizyon, bir ses sitemi, klima, filmli elektrikli camlar, dikey açılan kapılar, yolcuların açık havada seyahat etmesine olanak tanıyacak koltuklar.
Harley mi Limuzin mi?  3. İçerik Fotoğrafı
Neredeyse 6 metrelik bir uzunluğa sahip olan bu custom modelin ağırlığı ise 1.500 kilo! Limuzin görünümlü bu özel yapım Harley’de sürücü, ön koltukta sefalı bir şekilde sürüş yaparken arka kısımda ise 8 kişi rahatlıkla yolculuk yapabiliyor. Fakat ne yazık ki herhangi bir Harley-Davidson bayisinde gidip bu modeli göremeniz mümkün değil çünkü beyaz kuğu, Queensland, Avustralya’da bulunan Wildfire Tours isimli bir şirkete ait. 
Harley mi Limuzin mi?  4. İçerik Fotoğrafı
Harley-Davidson Limo Hybrid’in Avustralya’nın inci sahili Gold Coast’ta bir gezinti için biçilmiş kaftan olduğu düşünülebilir her ne kadar bizlere çok uzak olsa da…

Ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Ünlü İspanyol Futbolcu Xabi Alonso’nun BMW R 100 Cafe Racer’ı!

2 Pamir

REKLAM