in

Honda SH300i ile Yeni Bir Macera Başlıyor!

Daha seri bir ivmelenme, ekonomik yakıt tüketimi, LED farlar, daha keskin bir görünüm, anahtarsız çalışma özelliğine sahip akıllı anahtar sistemi (SMART KeySystem), yeniden düzenlenmiş bir gövde, ABS standart fren sistemi, 16 inç jantlar ve full face kapalı kaskın sığabileceği bir sele altı ile yeni Honda SH300i sahnelere çıkmaya hazırlanıyor.

Honda, 2015 SH300 scooter modeline kıyasla teknik açıdan geliştirilmiş ve çağdaş çizgilere sahip bir üst modeli 2016 HondaYM SH300i ile karşımızda. Daha seri akıllı bir motor ivmesi, kullanım kolaylığı, AB’nin çevreyi koruma ve küresel ısınmayı engelleme amaçlı getirdiği uygulamalardan Euro 4 emisyon standartlarına uygun ilk Honda motor ünitesi olması, azaltılmış motor içi sürtünmeleri ile daha ekonomik yakıt tüketimi sağlaması sayesinde (9 litre dolu depo ile 280 km), gerçek bir klasik modern scooter olarak kendinden epeyce söz ettireceğe benziyor.  

Honda SH300i ile Yeni Bir Macera Başlıyor! 1. İçerik Fotoğrafı

2015 modeline göre uzun soluklu vaat ettiği güç, güvenlik, rahat ve dik oturuş pozisyonu, oturaklılık, konsept modern tasarım, çelik yeni kasası sayesinde daha geniş dizayn edilen köşeleri, görüntüsüne canlılık kazandıran ön ve arka LED farları, ilk bakışta fark edilen özgün yeni yüzü, 2016YM SH300i ‘yi, benzer modellerinden ayıran belli başlı özelliklerden sadece bazıları. 279 cc sıvı soğutmalı tek silindir motoru ile anlık ivmelenmeyi arttırmak amacıyla tork gücünü düşükten orta seviyeye çıkaran SH300i, yoğun şehir trafiği ile boğuşurken aynı zamanda da şehir dışı gezileri bir zevke dönüştüren seri, istekli ve dengeli güç gibi unsurları bir arada bulunduran geliştirilmiş bir scooter olma özelliğini taşıyor.

Honda SH300i ile Yeni Bir Macera Başlıyor! 2. İçerik Fotoğrafı

Bütün bunlara ek olarak Honda, 35 litrelik top case, rüzgâr kesici ön cam, elcik korumalar, elcik ısıtmalar, alarm, U kilit gibi bir seri ekstra aksesuar sunarak, sürücünün kendi motosikletinde özgün bir stil ortaya çıkarmasına yardımcı olmakta.

İlginizi Çekebilir
Triumph Scrambler 1200 Bond Edition Tanıtıldı

 

Honda Motor yetkililerinden aldığımız bilgiye göre, 2016YM SH300i ‘ nin önümüzdeki birkaç ay içerisinde, birçok ülkede piyasaya çıkması planlanıyor. Türkiye piyasasına ise çıkıp çıkmayacağı ve zamanlaması henüz netleşmemiş durumda…

Honda SH300i ile Yeni Bir Macera Başlıyor! 3. İçerik Fotoğrafı

Ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Yamaha MT-25 Endonezya’da Görücüye Çıktı!

4 Silindirli Kawasaki Ninja 250’mi Geliyor?

REKLAM