in ,

Husqvarna ve Ducati karışımı: Huscati

Yazar: Teoman Cem Katoğlu

Bu özel Husqvarna Nuda Custom, hobi olarak Brighton’da café racer yapan eski yarışçı Marc Woodward’a ait. Mark, felsefesinin “Göründüğü kadar kullanışının da güzel olduğu bir café racer yapmak” olduğunu savunuyor.

Belirgin değişikliklere uğramış Nuda’sı yeniden yazılmış MKÜ (motor kontrol ünitesi ya da ECU) ve Arrow tam egzoz sistemi sayesinde verimli bir 100 beygir veriyor.

Husqvarna ve a href=

En büyük görsel değişiklik ise yakıt tankı ve sele olmuş. İkisi de Husqvarna Nuda için Alman parça uzmanı LSL tarafından özel olarak yapılmış olan katalog ürünleri. Deri Tank kayışı ise Brighton’da ki Born & Bred tarafından elde yapılmış. Diğer dokunuşlar ise karbon fiber klipsler, Rizoma fren rezervuarı ve Venhill örgülü fren borularını içeriyor.

Husqvarna ve Ducati karışımı: Huscati 2. İçerik Fotoğrafı

D-Lucks özel boya atölyesi (Uzun zamandır Spirit of the seventies iş birlikçisi ve bir başka brighton iş yeri) mükemmelce yapılmış boya işçiliğinden sorumlu. Tank altın yaprak ile beraber krom metal kırması ve siyah kırmızı çizgiler ve mat cila ile gölgelendirmeler ve Marc’ın eski yarış numarası olan ‘77’ ile bu motor mükemmel bir görselliğe sahip.

Marc’ın kendi yapımları için sözleri ise “detaylar konusunda çok saplantılı olduğu” ve yüksek performanslı bir modern-retro olan “Huscati” ile bu konuda ne kadar başarılı olduğunu görebiliyoruz.

 

İlginizi Çekebilir
Yeni Honda CBR 1000RR-R Modeli Geri Çağrılıyor

Ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Elektrikli Motokroslara Alışın! BRD Redshift MX

Adios, Radical Ducati!

REKLAM