in

Küçük Hacimli BMW Kameralara Yakalandı!

Yazar: Moe

Almanya’da kameralara yakalanan BMW’nin bu en küçük üyesi, 500cc’nin altındaki pazarı hedef alacak gibi görünüyor. BMW ve Hintli üretici TVS ortaklığında hayata geçirilen projenin detayları için yazımızı okumaya devam edin…

300cc’ye yakın bir silindir hacmine sahip olmasını beklediğimiz yeni modelin su soğutmalı, 4 zamanlı ve tek silindirli bir motor bloğuna sahip olduğunu görebilmek mümkün. Alman firmanın Hindistan’daki ortağı TVS ile üzerinde uzun süredir çalıştığı motosiklette ayrıca tek mercekli ön far, küçük hacimli motosikletlerde çok da görmeye alışık olmadığımız ters teleskopik ön çatallar, alaşım jantlar, tek ön fren diski ve premium Michelin lastikler dikkatleri ilk çeken unsurlar arasında.

 

Küçük Hacimli a href=

 

KTM Duke 390 ve Kawasaki Z 300’e rakip olması beklenen BMW ailesinin bu en küçük üyesinin sene sonuna kadar üretim bandından çıkmış halini görmemiz ise hiç de şaşırtıcı olmayacak. Zira sene başında gün yüzüne çıkan, BMW tarafından verilmiş bir takım prototip parça siparişlerine göre motosiklet “K03” adı ile kodlanmış. Hindistan-TVS’ye iletilmiş kargoların geçen sene ulaştırıldığını görebilmek mümkün. Bu da, tüm prototip fazlarının bitmesiyle 2015’te ilk “K03″ü görebileceğiz tezimizi doğrular nitelikte… İşte o belgeler:

 

Küçük Hacimli BMW Kameralara Yakalandı! 2. İçerik Fotoğrafı

 

Alman firmanın ilk kez 2013’te sinyallerini verdiği 500cc altı motosikletlerin sadece K03 ile sınırılı kalmayacağı, küçük hacimli/giriş seviyesi bir GS Adventure ve full karenajlı bir de supersport modelin çıkacağı söylentileri şimdiden kulaktan kulağa yayılmaya başladı bile! 

 

Ne dersiniz, 2016 fMotobike Expo fuarında küçük GS’cikler S1000RR’cıklar görebilir miyiz dersiniz? Yorumlarınızı aşağıdaki “Facebook ile Yorum Yap” kutusundan bizlere iletebilirsiniz…

 

Küçük Hacimli BMW Kameralara Yakalandı! 3. İçerik Fotoğrafı

Ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

2015 İndian Roadmaster

Kawasaki Vulcan S ABS

REKLAM