in

Richa Scar Mesh Yazlık Mont

Yazar: Ahmet TEZCAN

Yazın yollara düşecek sürücüler için Richa’dan yeni bir ürün; ‘Scar Mesh’…

Yaz geliyor, çoğu motosiklet kullanıcısı bu yüzden heyecanlı. Hatta çoğumuz kışlık montları bir kenara atmaya başladık bile. Peki, hava sıcak diye giyinmeden çıkmak doğru mu? Tabii ki değil. Bunun birinci nedeni güvenlik, ikincisi ise sağlık. O yüzden, bizi yazın ortasında yakmayacak; aynı zamanda da koruyacak bir monta ihtiyaç duyuyoruz. Bu nedenle Richa’nın Scar Mesh isimli yazlık montunu biraz inceleyeceğiz. İhtiyaçlarımızı istenilen ölçüde karşılayıp karşılayamacağına bir bakalım.

 

Richa Scar Mesh Yazlık a href=

 

İlk olarak, Scar Mesh’e baktığımızda sade tasarımı göze çarpıyor. Bunun yanı sıra sağa yatay, sola da dik yerleştirilen iki cep de ayrıntı olarak yeterli görünüyor. Scar Mesh’in dışı tamamen su geçirmez naylondan üretilmiş. Bu özelliğiyle yağmurdan tam anlamıyla korunabileceğimizi görüyoruz. Dış kısmı biraz daha inceledeğimizde göze çarpan bir diğer nokta da; göğüs, kolların birbirine bakan iç kısımları ve koltuk altından bele kadar uzanan hava girişleri oluyor. Bu hava alma özelliği Scar Mesh’e bir artı daha vermemizi sağlıyor.

 

Richa Scar Mesh Yazlık Mont 2. İçerik Fotoğrafı

 

Şimdi Scar Mesh’in iç kısmını biraz inceleyelim. Scar Mesh’te çift katmanlı bir iç yapı bulunuyor. Bunlardan birisi astar diğeri ise membran. Scar Mesh’in astarı tamamen delikli bir yapıya sahip, bu sayede hava alabiliyor ve seyir esnasında konforlu bir sürüş yaşatıyor. Ayrıca bu astarı dilediğimiz gibi çıkarabiliyoruz. Membran’a gelecek olursak, onun işi daha mühim. Pedli yapısıyla konfor ve güvenliğe bir artı ekliyen membran da çıkarılabilir yapıya sahip.

 

Richa Scar Mesh Yazlık Mont 3. İçerik Fotoğrafı

 

Scar Mesh’in omuz ve dirseklerde CE serfitikalı korumaları mevcut. Sırt kısmında ise 8mm EVA koruma bulunuyor. Güvenlik açısından da bir artı alan Scar Mesh’in ekleyeceğimiz son özelliği ise bağlantı fermuarı.

 

Richa Scar Mesh Yazlık Mont 4. İçerik Fotoğrafı

 

Anlatacaklarımız bu kadar. Richa Scar Mesh, yaz için yeterince uygun bir ürün.

Güncel fiyatlar için: http://www.motosikletim.com.tr/Montlar,LA_203-2.html#labels=203-2,10774-3

Ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Revit Stingray Deri Tulum

İyi Deriler Neden Bu Kadar Pahalı?

REKLAM