in

Sadece Motosiklet Üzerine Bir İlan Sitesi: Motosiklet.com !

Yazar: Moe

Yamaha yazınca flüt ya da motosiklet ararken araba, kask diye aratınca itfaiyeci başlığı, motosiklet aküsü ararken kamyon aküsü ile karşılaştığınız ilan siteleri artık geride kaldı. Sadece motosiklet üzerine kurulmuş olan ilan sitesi motosiklet.com şimdi yayında! Sıfır km veya ikinci el motosikletten motosiklet aksesuarlarına, yedek parçadan sürücü ekipmanlarına kadar oldukça geniş ve detaylı bir içeriğe sahip olan site hakkındaki ayrıntılar şu şekilde…

“Motosikletlinin halinden ancak motosikletli anlar”. Nitekim bu sitenin içeriğinde de aslında bunu görebilmek mümkün, çünkü burada her şey sadece “iki tekerlekli götürgeç” ile alakalı. Bir kaç küçük detay vermek gerekirse:

 

Sadece Motosiklet Üzerine Bir İlan Sitesi: Motosiklet.com ! 1. İçerik Fotoğrafı

 

Tüm Türkiye’den yayına giren motosiklet.com’daki motosiklet ilanlarını, direkt mağazalar üzerinden görebileceğiniz gibi; araç sahiplerinin ilanlarına da ulaşabilmek mümkün. Yani eğer sıfır bir motosiklet almak istiyorsanız, ya da ikinci el motosiklet alımını bir mağaza üzerinden gerçekleştirme niyetiniz varsa motosiklet.com, aramalarınızı hızlıca “mağazadan” , ya da aksi taktirde “sahibinden” olarak filtrelemenize olanak tanıyor.

 

Sadece Motosiklet Üzerine Bir İlan Sitesi: Motosiklet.com ! 2. İçerik Fotoğrafı

 

Bunun yanı sıra “motosiklet” ilanlarının bir yan sekmesinde “ekipman” başlığını görüyoruz. Burada da bilumum sürücü ekipmanı ve motosiklet ekipman/aksesuarına da erişim imkanı sunuluyor… Örneğin eldiven arıyorsanız karşınıza kar eldiveni, fitness eldiveni vs.den ziyade sadece motosiklet eldivenleri çıkıyor, bu aramayı da yazlık,kışlık, deri eldiven gibi filtreler ile daraltabiliyorsunuz.

 

Sadece Motosiklet Üzerine Bir İlan Sitesi: Motosiklet.com ! 3. İçerik Fotoğrafı

 

Sağ tarafta yer alan “motosikletinize uygun aksesuarları bulun” seçeneğinden ise marka,model ve yıl bilgilerini girerek spesifik bir modele ait tüm aksesuar ve yedek parçalara hızlıca ulaşabilmeniz mümkün. Kim bilir, belki sadece koruma demiri bakarken motosikletinize uyumlu LED sinyaller ve stoplara da bir göz atmak isteyebilir, ya da elinizde ne tür alternatifler olabilir toplu bir şekilde görebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir
M1000RR M İsmini Alan İlk Motosiklet Oldu

 

İlan vermek için yapmanız gereken tek şey ise www.motosiklet.com adresine girip üye olmak. En son eklenenler, motosiklet yorumları, fiyat ve ekipman önerileri gibi eklentilere sahip olacak olan sitenin diğer sürprizleri için websitesini ve facebook sayfasını takipte kalmanızı tavsiye ederiz.

 

Artık gönül rahatlığıyla motosikletlilerin de kendine ait bir ilan platformunun olduğunu söyleyebiliriz, çünkü biz bize yeteriz!

 

Ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

BMW, Şubat Ayında %13.5 Büyüme Kaydetti

Tom Cruise Görevimiz Tehlike 5’te BMW S1000RR Kullanacak!

REKLAM