Schuberth S2 Sport Drag Yellow / Kapalı Kask

Kask Yazar: Özlem Köseoğlu

Schuberth S2 Sport Drag Yellow / Kapalı Kask

“Sürmek için doğmuş, her alanda başarılı” sloganıyla S2 Sport Drag kaskın tanıtımını yapan ünlü Schuberth markası, her zaman olduğu gibi yine başarılı bir tasarıma imzasını atmış.

Uzmanlık alanı Touring ile Sport Touring olsa da aynı zamanda sıradan bir pist gezintisi de S2 Sport için problem yaratmayacak türden. Hafifliğin, kompaktlığın, pratikliğin ve sürüş konforunun mükemmel bir bileşiminden oluşan bu kask, risk almak istemeyen sürücüler için tasarlanmış. Seneler süren mühendislik çalışmaları sonrası ortaya çıkan S2 Sport Drag, yüksek hızlarda optimum aerodinamiği sağlamak için azaltılmış titreşim direnci ve ultra sessizliği (100 km’de 85 db) ile ön planda durmayı başarıyor.


Sektöründe öncü üç katlı yüzey kabuğu, Schuberth S2’nin hafifliğine hafiflik katarken üstün havalandırma ve konfor özellikleri ile de göze çarpıyor. Anti bakteriyel, hipo-alerjenik mikrofiber astarı, Double D-Ring kilit sistemi, bu özelliklerdeki bir kaskta olmazsa olmazlardan. Özel olarak Schuberth tarafından geliştirilmiş patentli A.R.O.S (Anti-Roll- Off-System) sayesinde çene kayışı kapalı olduğunda ve düzgün bir şekilde ayarlı olduğunda herhangi bir darbe anında kaskın çıkması engellenmiş olup güvenliğe katkı sağlıyor.


Fiyat: 2.089,60 TL


YORUMLAR