in

Scorpion EXO-1400 Carbon

Yazar: Motoron

Amerika’da piyasaya ilk çıktığı günden bu yana kask piyasasına getirdiği yenilikle ile adından söz ettiren SCORPION Avrupa piyasasında da adından söz ettirmeye devam ediyor, MotoGP de dahil olmak üzere sayısız yarışçının kullandığı kaskları ve buradan elde edilen Know-How’ıtüm ürünlerine uygulayarak farklı seviyelerde kaskları motorcuların beğenisini kazanmaktadır.

Scorpion EXO-1400 Carbon 1. İçerik Fotoğrafı

 

Scorpion EXO-1400 Carbon 2. İçerik Fotoğrafı

Scorpion EXO-1400 Carbon 3. İçerik Fotoğrafı

Scorpion EXO-1400 Carbon 4. İçerik Fotoğrafı

Motosiklet sektörüne kazandırdığı başlıca yenilikler;  

AIR-FIT sistemi; stratejik olarak yerleştirilen şişirilebilir hava yastıkları sayesinde kask kafanıza mükemmel şekilde uydurabiliyorsunuz, yapmanız gereken tek şey kaskı giydikten sonra yeterli gördüğünüz kadar hava yastıklarını şişirmek, ondan sonra kask size tam uyacaktır.  

KWIKWICK astar; son derece etkili nem alma ve çabuk koruma özelliği sayesinde terleseniz bile derhal teri emerek geniş yüzeye yayıyor ve çok hızlı kurumayı sağlıyor, aynı zamanda alerjik olmayan yapısı ile tüm ten yapılarında sorunsuz kullanılabiliyor.  

Scorpion EXO-1400 Carbon 5. İçerik Fotoğrafı

Scorpion EXO-1400 Carbon 6. İçerik Fotoğrafı

Scorpion EXO-1400 Carbon 7. İçerik Fotoğrafı

Scorpion EXO-1400 Carbon 8. İçerik Fotoğrafı

TCT kabuk yapısı: Çok hafif ve dayanıklı olan TCT kabuk, içerdiği üç farklı komposit lifin son derece yüksek bir teknoloji ile birleşmesinden meydana gelmektedir. Alınan darbe bu lifler sayesinde dereceli olarak emilmekte ve sönümlenmektedir. Hafif ve güçlü.  

Bunun yanında bu sene yeni çıkan EXO-1400AIR modeli, pistlerden çıkıp caddelere ulaşmıştır. 3 farklı kabuk boyutu ile hangi beden kaskı giyerseniz giyin kask kafanızda büyük durmayacaktır, gelişmiş havalandırma sistemi size sürekli temiz hava sağlayacak, rüzgâr tünelinde ince ayarı yapılmış dış yapısı yüksek hızlarda sizin rahatsız olmanıza sebep olacak salınımları azaltacaktır. Hafifliğin ön planda tutulduğu bu versiyon tamamen karbondan üretilmiştir.  

Scorpion EXO-1400 Carbon 9. İçerik Fotoğrafı

Bu ürünlere http://www.motomax.com.tr/ ya da Motomax mağazalarından ulaşabilirsiniz.   

Ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Caberg Ego Ultralight Siyah-Beyaz Kask

Klim Krios ADV Kask

REKLAM