in

Şehrin Yeni Gözdesi 150 NK

Yazar: Motoron

İçindeki sürme hissini uyandıracak ve seni harekete geçirecek özeliklere sahip 150 NK, üstten tek eksantrikli, 4 zamanlı sıvı soğutmalı, 149,4 cc motor hacmi ile maksimum sürüş konforu sunuyor.

Yakıt sistemi olarak kullanılan Bosch EFI sistemi ile gaz tepkimeleri ayarlanarak, düşük yakıt tüketimi sağlanıyor. 150 NK’da, ihtiyaç duyabileceğin her şey tek gövdede buluştu. Dayanıklılık ve sağlamlık hedeflenerek oluşturulan kafes şasi ile güçlü bir görünüm elde edilirken, mükemmel bir frenleme sağlamak için ise ön fren sisteminde 4 pistonlu hidrolik kaliper disk kullanılarak frenleme performansı arttırıldı. Konforlu ve sakin sürüş keyfinden taviz vermeden, yolculuğun keyfini çıkartmanı sağlayacak şekilde tasarlanan monoshock arka amortisör yapısı, yoldan gelebilecek darbeleri absorbe ederek, dengeli ve keyifli yolculuk yaşatıyor.

 

 

150 NK’nın gösterge panelinde ise; önemsediğin tüm bilgileri tek bakışta kolayca okumanı sağlayacak, net, geniş ve anlaşılır bir ekran görüntüsü sağlıyor. 150 NK’da bulunan bir diğer farklılık ise: sürüş modu özelliği. Yolculuklarda gücün tamamen sende olacağı iki farklı sürüş moduna sahip 150 NK ile yolculuğun kurallarını sen belirleyeceksin. İster ekonomi modu ile yolların keyfini çıkar, ister sport modu ile heyecanı yaşa, tercih tamamen senin! Yollardaki bu gücün farkına varıp sen de 150 NK farkını yaşamak istiyorsan; hemen bir CF Moto yetkili b ayisine uğra!

Ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Vespa PX 200’ü Malossi Silindir Kiti ile Modifiye Ettik

Yamaha MT07, KTM Duke 690 ve Suzuki SV650 modelleri karşılaştıması

REKLAM