in

Shoei GT-AIR Exposure TC-1 Kask

Mükemmel fonksiyonelliği ve akıllıca tasarlanmış özellikleri ile sürüş tecrübenizi bir üst seviyeye çıkaracak bir kask mı arıyorsunuz? SHOEI GT-AIR Exposure TC-1, hem tasarımı hem de pratik ve güvenli kullanışı ile aradığınızı bulacağınız bir kask.

Hızlı sürüş esnasında, uygun aerodinamik performans sağlayan spoyler’i ile sürücünün başında ve boynunda basınç hissetmesi engeller. Ayrıca yine pürüzsüz yüzeyi, kaskta ve kaskın çevresindeki şiddetli hava akımını azaltır. UV ışınlarını % 100 engelleyen güneş vizörü, buğu engelleyici özelliktedir. Kaskın iç ped’leri, yüksek kalite poliüretan malzemeden ve cilde herhangi bir tahriş oluşturmayacak kaliteli malzemelerden oluşmaktadır. Hava hacmini maksimize etmek için tasarlanan üst hava kanalı, havalandırmayı arttıran alt hava girişi, rüzgar girişini engelleyen ve gürültüyü azaltan çene perdesi, sıcak havalarda, rahat sürüş yapmanıza olanak sağlar.

Organic fiberglas multi composite dayanıklı dış yüzey ve çok parçalı EPS astar, darbe karşılamaya ve havalandırmayı arttırmaya yardımcı olur. Tercih sebebi olabilecek birçok nedeni içinde barındıran SHOEI GT-AIR Exposure TC-1, hem kullanışlı hem de güvenli spor bir kask.

Fiyat: 1.934,29 TL

Ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

LS2 FF323 Replica Yonny Hernandez Kask

LS2 MX436 Trigger Beyaz Kırmızı Kask

REKLAM