in

Şimdi Harakete Geçme Zamanı: Kymco Xciting 250Ri

Yazar: Motoron

İster yakın mesafedeki keşfedilecek yerler ister şehir dışında görmek istediğiniz mekanlar… Mesafelerin bir önemi olmadığını sadece harekete geçmek için Kymco Xciting 250Ri beklediğinizi biliyoruz.

Her şeyi sizin için düşünen ve dinamik yapısına hayran kalacağınız Kymco Xciting 250Ri ile yeni yerleri keşfetmeye hazır olun. Maxi scooter segmentinde inci beyaz rengi ile göz kamaştıran Kymco Xciting 250Ri, konforu ve güvenliği tavizsiz yaşatmak için zarifliği ve şıklığı kendinde birleştirdi. Kymco Xciting 250Ri’nin sahip olduğu enerji 249 cc güçlü motor hacmi, 4 zamanlı ve sıvı soğutmalı sistemi ile birleştirerek performansı her türlü yol koşullarında bir kez gösteriyor.

Kymco Xciting 250Ri ile yokuşlar düz, bozuk yollar hissedilmez. Önde 15, arkada 14 jantları ve önde çift disk, 4 pistonlu çift kaliper hidrolik disk fren sistemi güvenli manevra kabiliyeti sağlarken, 5 kademeli sertlik ayarı olan çift amortisörleri ile beklenmedik çukurlardan, bozuk yollardan sizi kolayca kurtarıyor. Xciting 250Ri LCD gösterge paneli, devir&yakıt göstergesi, EFI ikaz lambaları, saat ve hız göstergeleri gibi birçok görmek istediğiniz bilgileri rahatça görmenizi sağlar. Keşfedilecek yer için daha fazla beklemeyin. Şimdi hemen bir Kymco Yetkili Bayisine uğrayınız.

İlginizi Çekebilir
Triumph Scrambler 1200 Bond Edition Tanıtıldı

Ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Honda, CES’te, Motosiklet Robot Teknolojisini Tanıtacak!

Yolların Yeni Korsanı “Buccaneer 250i” Mondial’de

REKLAM