in

WSBK Kawasaki Racing Takımı, 2017 İçin Yeniden Sahnede!

KRT pilotları Jonathan Rea ve Tom Sykes, yeni 2017 Ninja ZX-10RR motosikletlerini gözler önüne çıkardı.

Kawasaki Racing Takımı, Barcelona’nın meşhur sinema salonu Cine Comedia’da Jonathan Rea ve Tom Sykes eşliğinde, yeni 2017 Ninja ZX-10RR’larını tanıttı.
WSBK Kawasaki Racing Takımı, 2017 İçin Yeniden Sahnede! 1. İçerik FotoğrafıJonaathan Rea ve Tom Skyes’ın mücadele vereceği 2017 Kawasaki Ninja ZX-10RR, ışıklar altına çıkmadan önce…
WSBK Kawasaki Racing Takımı, 2017 İçin Yeniden Sahnede! 2. İçerik Fotoğrafı
Dünya Şampiyonası’nı kazanan takım, karşılaşabilecekleri zorluklara yönelik önlerindeki hedefe odaklanıp 2017 MOTUL FIM Superbike Dünya Şampiyonası için mücadeleye yeniden başlıyor.
Philip Island’taki serbest antrenman seanslarına iki hafta kala hem Rea hem de Sykes, kış testlerindeki üretkenliklerini pistlerde göstermeye oldukça hevesli.
WSBK Kawasaki Racing Takımı, 2017 İçin Yeniden Sahnede! 3. İçerik Fotoğrafı
Geçen senenin Dünya Superbike Şampiyonu Jonathan Rea’nın söylediklerine göz atalım; “KRT’nin her sene takımı lansmanı için gösterdiği çaba gerçekten çok önemli. Son birkaç senedir, Barcelona’da bilinen meşhur noktalarda gerçekleşiyor ve bu yıl, şehrin kalbinde bulunan bu mükemmel sinemada gerçekleşiyor. Yeni deri tulumlarımı giymek, yeni motosikletimizi görmek ve yeni sezonun heyecanını bu kadar çok kişiyle paylaşmak gerçekten harika. Şampiyonluğu kutladıktan sonra, testlere odaklanmıştım. Sezon başlamadan son derece verimli bir zaman geçirdim ve seneye başlamak için çok heyecanlıyım.”
WSBK Kawasaki Racing Takımı, 2017 İçin Yeniden Sahnede! 4. İçerik Fotoğrafı
Takım arkadaşı ve 2013 Dünya Şampiyonu Tom Skyes ise duygularını şöyle ifade etti; “Sezon dışındaki sürede herkes çok fazla çalıştı ve hazırlık yaptı. Şimdi bunları resmi olarak açıklıyoruz ve yakında Avustralya’ya uçacağız. Çok hızlı bir başlangıç olacak ve bu gece start veriyoruz. Philip Island’a gitmeyi ve ilk açılış raoundunda çok rekabetçi olmayı umuyorum. Motosiklete adapte olmak için elimden gelen en sıkı şekilde çalışıyorum. Avustralya’daki ilk yarışa güçlü bir şekilde giriş yapmak istiyorum.”
Müthiş ikilinin 2017 Ninja ZX-10RR canavarları ile pistlerde neler başaracağını görmek oldukça heyecan verici olacak.

Kawasaki Racing Takımı, 24-26 Şubat tarihleri arasındaki WSBK’nın ilk ayağından önce 20-21 Şubat’ta resmi kış testlerinde boy gösterecek.

Ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

2017 WSBK Takvimi Açıklandı!

Aruba.it Racing – Ducati 2017 Renklerini Ortaya Çıkardı!

REKLAM