in

CF MotoTürkiye Web Sitesi Açıldı

Yazar: Motoron

Türkiye’nin en çok tercih edilen motosiklet markası unvanını bünyesinde bulunduran UMA (Uğur Motorlu Araçlar A.Ş.)çatısı altında, yenilikçi, üstün kalite anlayışına sahip CF Moto Türkiye’nin, web sitesi www.cfmoto.com.tr açıldı.

Her türlü yol ve yol dışı şartlara uygun ATV, UTV modelleri, motosiklet ve scooter üreticisi olan CF Moto, sürekli geliştirdiği teknolojisini ve yenilikçi yapısını Türkiye yollarına UMA aracılığıyla taşıyor. CF Moto, 26 yıllık global kalite anlayışı ile ürettiği ürünlerini UMA güvencesiyle yeni açılan sitesinde motosiklet severlerin beğenisine sunuyor.

 

CF Moto’nun renkli dünyasına girip ayrıntılı bilgilere ulaşabilmek ve Atv, Utv ve Touring modellerini daha yakından incelemek için farklı zevklere uygun ürünün bölümünü seçilerek, ürün hakkında detaylı bilgilere ulaşılabiliyor. Web sitesinin alt bölümlerinde ise CF Moto ürünlerinin videoları ve ürünlere ait haberler bulunuyor. Sitenin ‘İletişim’ bölümünü kullanarak istek ve öneriler Uğur Motorlu Araçlar’a iletilip, talep ve dilekler kolaylıkla gönderilebiliyor.

 

CF Moto, 2011 yılından itibaren Türkiye’nin motosiklet sektörü satış lideri UMA( Uğur Motorlu Araçlar A.Ş) bünyesinde Türkiye pazarına girmiş bulunuyor. CF Moto; güçlü ATV ve UTV modelleri, yaygın yedek parça ve servis ağı, satış sonrası hizmet ve pazarlama faaliyetleri, kaliteli ve güvenilir ürünleri ile tüm motosiklet severleri  www.cfmoto.com.tr  adresine bekliyor.

Ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Honda, 2014-2015 CBR1000SP ‘leri Geri Çağırıyor

E-Mon Web Sitesi Açıldı

REKLAM