in

Deadpool 2 Filminin Çekimlerinde Trajik Kaza!

Yazar: Can Deniz

Aykırı kahraman Deadpool’un ikinci filminin çekimlerinde, motosiklet sürerken kontrolünü kaybeden dublör hayatını kaybetti.

Gerçek hayatında motosiklet kullanan Ryan Reynolds’ın baş rol aldığı Deadpool 2 filminin çekimlerinde ölümcül bir kaza meydana geldi. Olaya şahit olan görgü tanıkları, sürücünün kontrolünü kaybettiğini ve Shaw Tower Plaza’sının camlarından içeri girdiğini belirttiler. 
Deadpool 2 Filminin Çekimlerinde Trajik Kaza!  1. İçerik Fotoğrafı

Deadpool 2 Filminin Çekimlerinde Trajik Kaza!  2. İçerik Fotoğrafı
Gelen haberlere göre, dublörün aynı sahneyi dört kez başarıyla gerçekleştirdikten sonra kazanın gerçekleştiği belirtiliyor. Fotoğraftan da görüleceği gibi Ducati Hypermotard, kazadan sonra binanın dışında yerde duruyor. Görgü tanıklarından bir kişinin açıklamaları ise şu şekilde yer aldı: “İnsanlar kaldırımda koşuyorlardı, motosiklet caddenin karşısından uçuyor gibiydi ve sanki bir rampadan geliyormuş gibi görünüyordu çünkü motosiklet havadaydı.” Sürücü motosikletin üzerindeydi, binaya isabet edip girdi. Belliki planlı olmadan kontrolünü kaybetmişti.” 
Deadpool 2 Filminin Çekimlerinde Trajik Kaza!  3. İçerik Fotoğrafı
Henüz net bir açıklama yapılmadığından, hayatını kaybeden dublör sürücünün filmde Domino’yu canlandıran Zazie Beetz’in yerine oynadığı düşünülüyor. Polis Departmanı’nın açıklaması: “Vancouver polisi, Deadpool filminin setinde motosiklet üzerinde bayan bir dublörün öldüğünü doğruluyor.” şeklinde oldu.
Deadpool 2 Filminin Çekimlerinde Trajik Kaza!  4. İçerik Fotoğrafı
Filmin yapım şirketi 20th Century Fox ise: “Deadpool 2 setinde gerçekleşen kazadan dolayı derin üzüntü içerisindeyiz. Kalbimiz ve dualarımız, bu zor zamanda meslektaşlarımız, arkadaşlarımız ve ailesi ile birlikte.” açıklamasını yaptı. 
Deadpool 2 Filminin Çekimlerinde Trajik Kaza!  5. İçerik Fotoğrafı
Deadpool 2 Filminin Çekimlerinde Trajik Kaza!  6. İçerik Fotoğrafı
Deadpool 2 Filminin Çekimlerinde Trajik Kaza!  7. İçerik Fotoğrafı
Deadpool filminin başrol oyuncusu ve gerçek hayatında tam bir motosiklet tutkunu olan Ryan Reynolds, Twitter hesabında 15 Ağustos tarihli paylaşımı ile olayı şu şekilde açıkladı: “Deadpool filmini çekerken takımımızdan bir üyeyi trajik bir şekilde kaybettik. Çok üzgünüz, şoktayız ve yıkılmış durumdayız. Fakat hiçbir şey, ailesinin ve sevenlerinin yaşadığı anlatılamaz acının yanına bile yaklaşamaz. Kalbim, onlarla ve bu dünyada onun hayatında dokunduğu her bir kişi için yıkıldı.”
Reynolds’ın takipçileri Twitter hesabında, Deadpool 2 setinde hayatını kaybeden dublörün filmde mutlaka anılması gerektiğini paylaşmışlar. Motor tutkunu Ryan Reynolds ve filmin yapım şirketi hayatını kaybeden dublör için mutlaka bir anma yapacaklardır.
Üzücü olay sonrası Vancouver film seti:

Ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Honda, Ağustos Ayı Kampanyalarına Tüm Hızıyla Devam Ediyor!

“TT Isle of Man Ride on the Edge” Oyunu Hakkında Yeni Video!

REKLAM