in

Ducati Tayland’dan Custom Scrambler!

Yazar: Ahmet TEZCAN

Scrambler’ın yeni bir custom modeli hiç beklenmedik bir yerden geldi. Ducati Tayland, Scrambler’da yaptıkları değişikliklerle etkileyici ve bir o kadar da sert görünümlü bir custom ortaya çıkarmış.

Ducati Scrambler, pek alışılmamış bir yerde;Taylan’da yeniden ele alınarak bir custom model ortaya çıkarıldı. İtalyan motosiklet üreticisinin Güney Doğu Asya’daki bayii, Dirt Track Concept (Kirli Pist Konsepti) isimli bu custom’ı dizayn etti ki ismine uygun güzel bir çalışma olduğunu görebiliyoruz.

 

Ducati Tayland'dan a href=

 

Eğer ki hafifletilmiş, bastırılmış bir custom çalışması bekliyorsanız bu motosiklet size göre değil. Scrambler Dirt Track Concept’in fırçalanmış metal panellerinden deri kaplı yan panellere kadar  her şeyi farklılğı haykıran cinsten. Biraz daha yakından baktığınızda da motosikletin sağlam dizaynını vurgulaması için yakıt kapağının CNC makinesi ile işlendiğini görebilirsiniz.

 

Ducati Tayland'dan Custom Scrambler! 2. İçerik Fotoğrafı

 

Ayrıca arka ve ön çamurlukların olmadığını da fark ettiniz mi? Eğer standart Scrambler’ın ince lastikleri yerine bir çift Pirelli Scorpion Rally lastiğiniz varsa tabii ki çamurlukları da kullanmak zorunda kalmazsınız.

 

Ducati Tayland'dan Custom Scrambler! 3. İçerik Fotoğrafı

 

Standart Scrambler’ın büyük yuvarlak farının da bir kenara atılıp yerine düz bir ön panel ve panelin ortasındaki deliğe daha küçük bir far yerleştirilmiş. Dirt Track Consep’in ilgili modifikasyonlarında en kayda değer değişiklik bu olsa gerek çünkü standart Scrambler’ın kibirli ve retro görünümü bu konseptte tamamen değiştirilmiş.

 

Ducati Tayland'dan Custom Scrambler! 4. İçerik Fotoğrafı

 

Genel olarak Ducati Tayland, Scrambler’ın inanılmaz bir custom modelini üretlmiş. Ducati titizlerinin bu değişikliklerden hoşlanacaklarından emin değiliz fakat kişiselleştirme yolunda daha açık zihinli olanların Scrambler’da yapılan bu dramatik değişiklikleri takdir edebileceğini düşünüyoruz.

 

Ducati Tayland'dan Custom Scrambler! 5. İçerik Fotoğrafı

Ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

İzmir HD, Battle Of The Kings’de Ülkemizi Temsil Edecek!

Custom Bike Championship – Kazananlar!

REKLAM